Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę ze znajomych którzy dalej uważają że to wszystko co się dzieje od 2 lat to przypadek. Najpierw srovid, potem wojna, wprowadzenie CDBC oraz niszczenie klasy średniej. Oni dalej myślą że to jakieś teorie spiskowe a jak im mówię żeby sobie zobaczyli oficjalne dokumenty WEF gdzie wszystko jest rozpisane i zaplanowane to mówią że nie są zainteresowani tematem, nie wiedzą nawet kto wymyślił termin teoria spiskowa oraz w jakim celu.

Odbierana jest nam wolność oraz owoce naszej pracy a ludzie dalej śpią. Nie chce im się trochę pomyśleć i poczytać tylko wolą karmić się papką z TV

#ukraina #koronawirus #wojna #cdbc #teoriespiskowe #gospodarka
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Viado: mam takiego ziomka co tak samo #!$%@?. Ma tego pecha, że lubię teorie spiskowe i lubię wiedzieć i go sprawdzam zawsze. Jeszcze nigdy się nie okazało, że miał rację. Przytacza mi jakieś teorie z książki szwaba, ale nawet tej książki nie przeczyta tylko podaje dalej info jakichś konfiarzy i ameb umysłowych. Ja zawsze sprawdzam to niby źródło i jeszcze się nie zdarzyło żeby było tak jak mówi. A szkoda,
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: a chodzi o to zeby gospodarka sie krecila i podatek byl jak najwyzszy czy zeby ludzie byli bogaci? Mikroekonomia to cos o co chodzi o ludziom, makroekonomia to wyzysk, w wiekszosci poza podstawowa infrastruktura/wojskiem/sluzbami niepotrzebny
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: a platforma SaaS tez jest wypozyczona czy nalezy do jakiejs firmy? :D jestem wlasnie takim programista, ktoremu placa zeby ktos byl wlascicielem platformy SaaS. Nawet jak chmure uznasz za wypozyczenie to do kogos nalezy chmura. I o to chodzi ze decyduje ten co ma a nie ten co pozycza :) Outsocring do krajow trzecich i zamordystycznych skonczyl sie tym, ze jest przestoj w produkcji elektroniki. To ze mainstream idzie
  • Odpowiedz
@cyprianos: I tym się różnią właśnie teorie spiskowe od rzeczywistości. Chcesz mieszkać na wsi i off grid? Nikt Ci tego nie zakazuje. Twój wybór, Twoja wolność, Twoja wygoda.


@jaroslawt: xD to postaw dom bez pozwolenia, zrob sobie prąd bez pozwolenia i zbieraj wodę bez pozwolenia. Teoretyk z bloku
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: wszedzie sa jakies zakazy i nakazy, czynsze ale o to chodzi ze majac dom i rozne rzeczy, samochody, maszyny, ziemie, ( wsyzstko jedno czy na wsi czy w miescie) masz wieksza kontrole nad swoim zyciem. Skoro wypozyczanie jest super, to dlaczego wpozyczajacy sprzet woli miec ten sprzet niz go outsorcowac? Bo wtedy ma wieksza kontrole nad biznesem i zarabia wiecej, moze dyktowac warunki. Cale to forum ekonomiczne to jest
  • Odpowiedz