Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos: No są tacy, co nie umieją czytać. Czy mam ich punktować na wykopie wskazując palcem?
„Paczcie, facet ma 45 lat i nie umie czytać, hahaha”
Wtórny analfabetyzm to zjawisko dość powszechne, niestety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slapdash: nie uważasz że bardziej #!$%@? jest plucie jadem na innych, niż nie umienie zrobienia jakiegoś zadania z matematyki?
Zgadnij, kto w społeczeństwie jest odbierany jako antypatyczna, wrogo nastawiona jednostka której należy unikać
@Zjem_Ci_nos: Nie chce być kąśliwy, ale mając ledwo zdana maturę szydzisz z innych. Wystarczy trochę podnieść poprzeczkę i osoba, która jest lepsza ma prawo szydzić z Ciebie? Wiek tez robi swoje, bo proces starzenia przebiega u nas różnie. Jak sledzisz ta kobietę i czekasz aż się potknie by następnie wskazać ja palcem to tez nie świadczy zbyt dobrze o Tobie.
Zalecam zmienić zainteresowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@repro5: Nie tak ledwo, solidne 60% miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podniesiona poprzeczka niedługo stanie się faktem - zacznę studia i zaczną się m.in. różniczki. Będę z pewnością zakuwał dłużej niż wszyscy ale się tego nauczę ¯\_(ツ)_/¯
Ułamki uważam za bardzo, bardzo podstawową matematykę. Moja o wiele starsza od Elki matka zna ułamki - ba, gdybym jej dziś pokazał takie zadanie do rozwiązania to od ręki by
ZjemCinos - @repro5: Nie tak ledwo, solidne 60% miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podniesiona poprz...

źródło: comment_1666255512LYgl0NicV7whIliDGAhBGI.jpg

Pobierz
@Zjem_Ci_nos:

, solidne 60% miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Solidne 60% to jest minimum na uczelni technicznej by zaliczyć kolosa lub egzamin z przedmiotu.


którą się nie tyle co pamięta a po prostu wie.

Jak można wiedzieć bez pamiętania? Jeśli mechanizm pamięci zawodzi to jest jednoznaczne z brakiem wiedzy o regulach. Szkole podstawowa przechodził każdy, wiec kiedyś wiedziala. No może wprawie każdy, znacząca większość.( ͡° ͜