Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: Ktoś chyba na wykopie wstawiał fotkę z przerobionego korytarza, boazeria fajnie zmatowiona. Nowoczesne akcesoria i drzwi ale bez jakiegoś przegięcia. Podłoga też fajnie zrobiona i powiem wam, że dalej #!$%@? to wyglądało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@?, mialem cały dom #!$%@? boazerią, bez kitu ponad 200m2 stary #!$%@?ł deskami. Tak sie przyzwyczaiłem ze jak sie wyprowadzilem na swoje ro musialem sobie saune zbudować zeby czasami popatrzeć na deski, teraz koncze warsztacik obijac drewnem. #!$%@? mi głowę w dziecinstwie deskami na scianach.


To się nadaje na pastę xD
@Kondziu5: Ogólnie pomalowane np. na biało, tak trochą po skandynawsku, ok, jeszcze złe nie jest, choć to nie do końca moje klimaty. Ale dlaczego zły pomysł, m. in. dlatego, że w przeciwieństwie od parkietów, który nawet w PRLu kładzione były czasami dość estetycznie i przez fachowców (mimo, że na rakotwórczy klej), boazerie były robione najczęściej przez przysłowiowego wuja Zdzicha i to jest wszystko na ogół poprzycinane, poprzybijane na kupę, krzywo docięte
@niecodziennyszczon: hahahaha za wywód o disco nasze u mnie plusa xD.

Ten dom ma z 50 lat niestety ale elektryka była tam kladzona przez debili bo o ile jestem w stanie zrozumieć że z braku cegieł czy innych surowców mogę wiercąc spotkać dużego kamulca a tynk to w większości piach to układ instalacji elektrycznej jest tak #!$%@? że już nie mam siły tego omawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°