Wpis z mikrobloga

Witam, jako że niedługo będę musiał skorzystać z Lotniska we Wrocławiu , jako że odlot będę miał o 5:30 a we wrocławiu będę około 00:30 na dworcu, czy ktoś powie mi jak się sprawuje poczekalnia na tym dworcu kiedyś miałem przyjemność siedzieć za dnia i nie było najgorzej, a jak się ma ten temat w nocy w zimie czy warunki będą dantejskie czy jakoś wytrzymam te kilka godzin, lub czy gdzieś w okolicy dworca usiąde coś zjeść ewentualnie wypić browarka w jakimś lokalu, ewentualnie jak wyglądą sprawa na lotnisku czy jest możliwość przyjechać około 1-2 w nocy i tam przeczekać?
#wroclaw
  • 16
@Szwagier1999: Dawno nie widziałem tak długiego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie na lotnisku jest dużo bezpieczniej niż na dworcu. Niby PKP pilnuje, żeby nie było meneli (jest o niebo lepiej niż 15 lat temu), ale mimo wszystko nie zawsze się udaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koło dworca PKP jest ul. Bogusławskiego z szeregiem knajpek, ale one w większości otwarte do 1 czy
jako że odlot będę miał o 5:30 a we wrocławiu będę około 00:30


@Szwagier1999: lądujesz PKP i nie spiesząc się idziesz do kfc/mc ok 00:50 i siedzisz tam do 1:50. bierzesz takse na lotnisko 2:20, żadne autobusy. ma być komfort.

na lotnisku se łazisz na lajcie przechodzisz przez bramki 3:30. po bramkach sklepiki na 90% będa otwarte raczej a jak nie to #!$%@? miej naładowany telefon i czekasz reszte ez. jest
@Szwagier1999: btw. nie bierz taxi spod dworca

Radio Taxi Wrocław ZTP - Tel: 19622, na godzine zamawiasz i będzie elegancko na czas, zamawiasz "spod postoju koło poczty dworca pkp" stawiam opłata 50zł ale warto dla spokoju ducha i lekkiego transferu

ew uber
ewentualnie jak wyglądą sprawa na lotnisku czy jest możliwość przyjechać około 1-2 w nocy i tam przeczekać


@Szwagier1999: w nocy jest tam od cholery ludzi którzy tam śpią czy czekają. Praktycznie większość ławeczek jest pozajmowana. W razie co masz tam miejsce by telefon podładować, masz automaty z kawą, masz generalnie luz w miarę i sensowne warunki.
przecież jest bezpośredni autobus jeżdżący także w nocy 106/206


@SerTrapistow: A to jest jakiś obowiązek korzystania z nocnych? Z resztą, sumienie nie pozwala mi polecać wrocławskich linii nocnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)