Wpis z mikrobloga

Natknąłem się na to na swojej tablicy - to jakiś znajomy znajomej. Wyplusujcie to w gorące, a jak temat się przyjmie, to założymy znalezisko. Lubimy tu takie tematy, więc pokusiłem się o spontaniczną wrzutkę. Niech chłop wie, że nie jest sam. Jazda z #p0lka.

https://www.facebook.com/przemek.wolski.5/posts/pfbid0Jw3M54yAgHVppPviky3ALQs35pNwQ99CoVZG1hAksBJfKV6vP3T2L3KXhXmJvqsJl

#pieklokobiet #wykopefekt #przegryw #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn
WillyJamess - Natknąłem się na to na swojej tablicy - to jakiś znajomy znajomej. Wypl...

źródło: comment_1666004626h3qtS0SPXO4qXQU2UYc4fd.jpg

Pobierz
  • 19
@WillyJamess:
No nie wiem mam mieszane uczucia. Z jednej strony dramat człowieka, a z drugiej powtarzanie propagandy o tym, że masa mężczyzn to zwyrodnialcy ¯_(ツ)_/¯

Tylko on jedyny dobry rycerz na niebieskim koniu o mięciutkich nogach. Żonka wiedziała, że można mu wejść na głowę i jedyne co zrobi to napisze pościk na fejsiku żeby go ludzie wirtualnie przytulili.
@WillyJamess: Stary koles ewidentnie jest poszkodowanym, ale zeby k0bietek nie wkurzyc bron boze, to pisze ze jest masa facetow zwyrodnialcow. Zreszta typ po tym jak go to #!$%@? zdradzilo dal se jeszcze zabrac dzieci. Genialny przyklad tego jak na goscia napluli osrali a on jeszcze jest popranwie polityczny. Powiem Ci Miras jak bedzie. Zbierze moze z 200 lajkow czy tam reakcji, gdzie analogiczny post baby by zebral 1500 i wszystkie maje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WillyJamess: Jak żyjesz w kraju z kartonu, to zabierasz dziecko i uciekasz do Meksyku, a nie się bawisz w jakieś sądy i "prawo", które od dawna nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością
@odidada nie odpuścił. Opieka naprzemienna to maks jaki facet może uzyskać w sądzie jeśli matka nie zrzeknie się praw do dziecka, albo nie przebywa w więzieniu. A że go alienuje od dzieci to widzisz ile facet może. Nie wjedzie jej buldozerem na chatę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saser91: trzeba być debilem żeby planowac akcje wyjazdu i nie ogarnąć że można podjechać do szkoły i odebrać dziecko z zajęć 7godzin wcześniej niż je skończy
@saser91: jak masz kasę to można się bawić w wyjeżdżanie , zresztą przy odpowiednio dobrze rozegranej piłce da się uzyskać prawa do opieki nad dzieckiem , problem jest taki że tacy faceci to nie #!$%@? a #!$%@? w owczej skórze.()
@saser91: jeżeli masz łeb na karku i nie jesteś miękka faja która pozwala się manipulować , bredniami o miłości i partnerskich związkach .to i sprawę wygrasz w polskim sądzie.Faceci którzy mają doświadczenie z kobietami to wiedzą. Prawo działa prawidłowo i jak każde prawo chroni interesy jednej grupy przeciwko drugiej .