Wpis z mikrobloga

Czy wyobrażacie sobie że w Polsce czy w jakimkolwiek innym cywilizowanym kraju, w głównym programie telewizyjnym u najpopularniejszego prowadzącego, następuje dyskusja o tym jak by tu wyeksterminować jakiś cały naród?

W Rosji taka dyskusja miała miejsce. U Sołowjowa. Gość sobie wylicza ile by tu spuścić atomówek na polskie miasta żebyśmy znikneli w powieszchni ziemi jako naród. I jak szybko im się to uda przeprowadzić.

I o ile jeszcze w przypadku np. Ukrainy takie coś możnaby wytłumaczyć emocjami, bo tam dziennie ginie im po kilkaset żołnierzy, tak oni sobie z uśmieszkami gadają o kraju z którym formalnie nie prowadzą żadnej wojny. Ba, utrzymują nawet stosunki dyplomatyczne.

Ruscy nie są normalni. Z nimi nie ma co rozmawiać. Jak nie dostaną po mordzie to równie dobrze można gadać z szympansem żeby zrozumiał. Powinni oni zostać niczym małpy którymi są, odizolowani od cywilizowanego świata i pokazywani jako ciekawostkę gdy obrzucają się własnymi odchodami.

A swoją drogą, u nas, kilka dni później siewca ruskiej propagandy jest zapraszany przez Stanowskiego do debaty (którą anuluje tylko i wyłącznie pod wpływem presji), a brodaty agent Putina kradnie ukraińską flagę z kopca, a jego wyznawcy klaszczą z radości uszami.

#wojna #ukraina #rosja
Jabby - Czy wyobrażacie sobie że w Polsce czy w jakimkolwiek innym cywilizowanym kraj...

źródło: 1000027389

Pobierz
 • 53
 • Odpowiedz
@Jabby: Nakręcają ludność do nienawiści i przy okazji poopowiadają jacy to są mocni i że warto walczyć za kraj. Ciekawe czy w tym roku zaatakują NATO...
 • Odpowiedz
@Jabby: I teraz jakbyś przykładowo napisał " do ruskich trzeba strzelać " to ty jesteś nienormalny a nie oni gdy mówią o eksterminacji polaków. ¯\(ツ)/¯
 • Odpowiedz
" do ruskich trzeba strzelać " to ty jesteś nienormalny


@Lachon: Akurat w Polsce przy wszytkich innych osobach które nie są konfiarzami został byś uznany za najbardziej normalnego Polaka jaki istnieje. Nienawiść do kacapa wyssysamy z mlekiem matki.
 • Odpowiedz
@Jabby: Nasz główny prowadzący patostreamy sejmowe Krzystov Hamownia stwierdził, że pięścią wbije putina do grobu.
Później jak Sejm przegłosował, że politycy są zwolnieni z obrony ojczyzny xD to nasz odważny Krzysiu na pytanie dlaczego to przegłosowali skoro on jest taki odważny to stwierdził, że jego żona pójdzie walczyć bo kiedyś latała na myśliwcach mig21 w wojsku, które już są wycofane i nikt by jej powołał xD Powiedział odważny, że jego
 • Odpowiedz
tak oni sobie z uśmieszkami gadają o kraju z którym formalnie nie prowadzą żadnej wojny.


@Jabby: ale nieformalnie prowadzą, bo polska dostarcza uzbrojenie i różne wsparcie dla Ukrainy i bez wsparcia Polski Ukraina by już dawno kaput.

Wojna między Rosją a Polska to kwestia czasu, będzie to zwieńczenie nienawiści obu narodów.

Dobrze, że nie będę w tym brał udziału tylko z ciekawością obserwował z daleka, a w szafce będę miał
 • Odpowiedz
@Jabby: To jest masakra. Ale jeszcze gorsze, że obecnie mamy u władzy ludzi, których politycy, w rytm nadany przez Łukaszenkę, wspierali hybrydowy atak na Polskę. Tych opłacanych przez Rosję i Białorus ludzi, co już kilkukrotnie ranili polskich żołnierzy, politycy #tusk kazali "wpuszczać i potem sprawdzać kim oni są". Dramat.
 • Odpowiedz
@Jabby: Polska powinna odpowiedzieć następującym komunikatem:
"W związku z groźbami wysuwanymi w rosyjskiej państwowej telewizji, Polska postanowiła wesprzeć Ukrainę kolejnym pakietem uzbrojenia. Każda kolejna rzucona publicznie groźba będzie skutkowała dodatkowymi, ponadprogramowymi dostawami".
 • Odpowiedz
 • 1
@Jabby: ciężko mi zrozumieć jak to możliwe, że całe narody potrafią być tak #!$%@? od podstaw. Dziesiatki milionów wrogich Tobie ludzi, chociaż się nie znacie i nie poznacie.
 • Odpowiedz
@Jabby:
No i co z tym zrobisz? Naturalnym krokiem po takich groźbach powinny być starania o zdobycie przez nasz kraj broni atomowej. Tego zachodni sojusznicy nam nie pozwolą zrobić, za to wpychają nas do wojny z krajem którego główną kartą przetargową są atomówki.

Ja w tej sytuacji nie widzę innego wyjścia niż deeskalacja tego całego gówna poprzez rozmowy polskich polityków z ruskimi.
 • Odpowiedz