Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@A330: jak z piano Black się zgodzę. To mi wygodniej obsługiwać ekrany niż fizyczne przyciski. O ile oczywiście dalej to robią przez jedno/dwa kliki.
@WabiSabi: klasyk. 2 tygodnie szukałem gruza do jazdy. Niektóre auta sprzedawały się 10-15 min od dodania ogłoszenia, inne do 2 godzin. Wszystko co wisi w ogłoszeniach 2 dni i nie zeszło to totalny złom. Wczoraj o 20 odświeżając jak zwykle ogłoszenia trafiło się i już o 22:30 przyjechałem pod dom nowym zakupem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WabiSabi: ja od dwóch miesięcy próbuje coś kupić xD było kilka fajnych aut, ale 3 godziny od wystawienia ogloszenia albo juz byly sprzedane, albo sie sprzedawały jak już jechałam zobaczyć auto. Dobrze, że mi sie nie śpieszy z tym samochodem, bo bym musiała jakiegoś gruchota kupić
@WabiSabi: kupiłem przed tym szaleństwem mondeo, trochę styrane, ale trudno, nic lepszego już nie znajdę xD teraz dbać o niego, naprawiać na bieżąco i jeździć aż się rozpadnie
@WabiSabi: Sam mam Passat B5 1.9 tdi AFN kupionego za 5000zł. Dołożyłem radio BT za 200zł, klima działa no jestem zadowolony poza spaleniem bo pali 7litrów ON który jest po 8zł...
W gazie by taniej. Tylko jak patrzę to za 5000zł nie kupi się auta na podobnym poziomie i większa szansa na kota w worku. Chyba zostanę z moim Passatem bo to super auto - poza parkowaniem bo sedan :P Lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niebadzogrem: jakbym czytał o sobie i Octavii w gnoju 2000. 259k przebiegu. Dokładałem klimę i bardziej opłaca mi się założyć do niej hak, czujniki i elektryczne szyby, niż szukać czegoś nowszego.
A odpowiednik TDI tylko z benzyny? 1.8 albo 2.0, tylko ludzie lubili męczyć turbiny, więc trzeba każdą taką oglądać
@buczubuczu: Sam też wolałem Octavię bo nie ma wielowahacza więc tańszw w użytkowaniu ale wybór mniejszy. Teraz mi stuka od roku xD jeden wahacz i trzeba wymienić to z 200zł pójdzie :D
Fajne są stare auta z dobrej blachy, z dobrymi silnikami. Nie ma co się popsuć a jak się zepsuje to koszta niższe. Jak czytam że ludzie mają auta za 20k+ i trzeba coś wymienić za 4000zł to się za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@niebadzogrem: oj tak, blacharka to w moim smerfie nie do #!$%@?. Poprawiałem w to lato i w zeszłe baranka na spodzie, bo parchały mi gumy. Zużyłem niecały liter novola primer epoxy, kilka puszczek R stop, wymieniłem wszystkie gumki, zmieniłem obejmy od baku, 2 wieszaki tłumika i...tyle. Reszta nie zgniła. Ba, reszta nawet nie została oskubana z baranka.
Serio, wymieniałem jeszcze części eksploatacyjne (bo ich się z zasady nie zabezpiecza) i w