Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Już prędzej bym szukał ich po wszystkich chan


@dplus2: xD. Po rozpoczęciu wojny wchodziłem czasami na political incorect na 4chanie, i ilość ludzi powtarzających ruską propagandę, relatywizujących działania ruskich i wierzących w spiskowe globohomo, była i jest ogromna. Myślę że większa niż ludzi trzymająca stronę Ukrainy także, nie. 4chan to siedlisko socjopatycznych, sfrustrowanych, przegranych często życiowo ludzi. Chyba że łykanie ruskiej propagandy i wielbienie biednych umysłowo i gospodarczo reżimów to cecha
  • Odpowiedz
@Kowalns: przecież LGBT chciałoby delegalizacji np. ugrupowań narodowców, pisowców i innych - gdyby mogli to by im zakazali protestów/marszów! Nagle się obrażają gdy ktoś na to wszystko reaguje? Wulgarnie bo wulgarnie, owszem, można było zareagować grzeczniej, ale clue tematu osiągnięte. LGBT samo sobie mocno zapracowało na takie opinie i sami są sobie winni temu, że niektórzy chcą by po prostu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@maciekson: A ja nie lubię wsadzania do jednego wora. Nie każdy patriota to taki debil jak ten drech. Nie każdy lgbt to debil pokazujący cyce/wacki na ulicy. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ChwilowaZielonka: A ja myślałem, że postulatami LGBT są małżeństwa jednopłciowe, adopcja dzieci przez pary jednopłciowe, ułatwienie procedury zmiany płci i pewnie jeszcze jakieś inne związane z życiem takich osób. Ale jeśli chodzi o delegalizację narodowców, PiS i innych to się nie spotkałem.

To, że PiS i narodowcy najchętniej zdelegalizowaliby LGBT, a duża ich część byłaby skłonna dać w ryj pedałowi na ulicy to nie znaczy, że to działa tak samo w
  • Odpowiedz