Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja narzeczona jest na prawdę super, dba o mnie, mogę z nią rozmawiać na wszystkie tematy, jest inteligentna, mądra, ładna, ma świetne ciało, dobrze i często robi gałę ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale czegoś mi brakuje. Wracam myślami do czasów studenckich, gdzie dużo się klubowało, uprawiało seks z dziewczynami poznanymi kilka godzin wcześniej, z dziewczynami z akademika. Brakuje mi tego wystrzału adrenaliny, który towarzyszy uprawianiu seksu z nowopoznaną kobietą. W związku nie jest to tak ekscytujące.
Różowa coraz częściej zagaduje o ślubie, a ja nie wiem czy jestem w stanie złożyć przysięgę, że będzie moją jedyną kobietą przez całe życie.
#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634c10f44cefe82adf4ad7d4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
Rufio: Swing? Tylko do tego trzeba mieć poukładane w głowie iw związku. Też z czasem zrobiło się nudno u nas. Mamy 19 lat stażu z czego od 11 swingujemy. Raz na jakiś czas wyjeżdżamy z naszego miasta żeby zaszaleć. Tylko traktujemy to jak sport, a parki z którymi się spotkamy jako gadżety erotyczne. Tylko pamiętaj że to działa w dwie strony, ty będziesz bzikał obce puśki a ona będzie skakać na
@AnonimoweMirkoWyznania: popełniłeś błąd ruchając co popadnie. Zakodowało Ci się w mózgu, że tak to ma wyglądać i wydaje mi się, że ciężko Ci będzie to zmienić. Jak Ci już sugerowano, teraz musisz się niejako zmusić i żyć po nowemu (bo w pewnym wieku pewnie już nie będzie chętnych i zostaniesz sam).