Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rynek matrymonialny 25+ jest cholernie smutny. Wcale nie dziwie się ilością rozwodów - ludzie po prostu są niedopasowani i myślą "jakoś to będzie".
Sam mam 30 lat i na dodatek nie jestem jakoś przystojny żebym miał powodzenie ale kilka lat temu zdecydowałem, że wolę być singlem niż brać byle kogo i być nieszczęśliwym potem - przez co cierpię ale inni znajomi cierpią bardziej bo nagle małżeństwo nie wypala albo pojawiły się dzieci i jest problem. Z moich obserwacji wynika, że już w wieku 25+ zaczyna się branie na szybko co najlepsze w otoczeniu - kolegę ze studiów z któym dobrze ci się gadało przez 3 lata albo typa z #tinder który ci się podoba ale wydaje się jakiś niestabilny (co często kończy się byciem samotną matką). U facetów ten proces wygląda gorzej bo po prostu biorą byle jaką laskę, która ich akceptuje. W późniejszym wieku są jeszcze takie podchody jak "przypadkowe" zagadanie do starych znajomych w celu odnowienia kontaktu i szukania na związek. Generalnie zaczyna się cyk. Jeśli masz jakieś #zwiazki za sobą to w wieku 25-30 z reguły ten ostatnio związek to twoje małżeństwo bo już nie ma czasu na zmienianie, a z resztą wszystkie już zajęte. O, to największy problem - większość kobiet jest już zajęte, wiec musisz maksymalnie obniżyć wymagania żeby sobie wmówić, że ta kiepska dziewczyna z którą się spotykasz i jest chamska dla ciebie jest twoim ideałem. Kobiety o ile są wolne w takim wieku to już red flag, każdy je omija i z reguły one szukają ułożonego beciaka, dla którego poznanie jakiejkolwiek kobiety będzie dla nich zbawieniem. I tak to się kręci. Zanim ktoś napiszę, że bycie 25+ singlem jest super to uwierzcie widziałem też takich i skończyli jako samotni alkoholicy. Życie singla to na prawdę nie jest życie jak u Hanka Moody'ego w Californication.

#przegryw #relacje #slub #dzieci #blackpill #tfwnogf #samotnosc #rozwod #malzenstwo #badoo #podrywajzwykopem #agepill #depresja #przemyslenia #rodzina #antynatalizm #suicidefuel

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634bc4704cefe82adf4acedd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Rynek matrymonialny 25+ jest choler...

źródło: comment_1665940914fK9mXBI5GhZweqHYE4xgdZ.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: pełna zgoda z tym co tutaj piszesz.
@Seishin: Jakies pitolenie o przegranym pokoleniu przez rodziców co myśleli, że każdy może mieć dzieci XD Większego bełkotu dzisiaj nie czytałem.

Ludzie przyzywali dużo gorsze warunki niż życie w ciepłych kawalerkach z wodą w łazience na odkręcenie kurka, a Ty tu będziesz coś płakać, że nie wszyscy się nadają do bycia rodzicem. No pewnie nie wychowają Cie w standardzie, o którym ty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BurzaGrzybStrusJaja:

Natura zapuka do drzwi, jaki mi się #!$%@? oświecony trafił, szkoda tylko że twój profil tak #!$%@? desperacją bo jest cały #!$%@? tinderem xd serio, nie ma na prawdę nic lepszego do roboty w życiu jak tylko wysrywanie kolejnych podatników? Musicie mieć mega nudne życia xd
  • Odpowiedz
@Seishin:
A co Ty w wolnym czasie robisz? Oglądasz seriale, bajki, głaszczesz koty i udzielasz się na wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawda zabolała tak bardzo, że aż sprawdziła profil randowego typa z internetu żeby mieć materiał na wyzwiska XD
Gdybyś przeczytała to byś wiedziała, że nie był to żaden poradnik tylko zwykłe wykopowe wysrywy pisane na kolanie w kiblu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seishin:

A co Ty w wolnym czasie robisz? Oglądasz seriale, bajki, głaszczesz koty i udzielasz się na wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawda zabolała tak bardzo, że aż sprawdziła profil randowego typa z internetu żeby mieć materiał na wyzwiska XD

Gdybyś przeczytała to byś wiedziała, że nie był to żaden poradnik tylko zwykłe wykopowe wysrywy pisane na kolanie w kiblu.

@BurzaGrzybStrusJaja:

1. Nie jestem laską
2.
  • Odpowiedz
@Seishin: Myslalem ze jeszcze walisz konia.
Rozbawił Cię ten żart? Na poziomie rozwijającego standupu.
Z poradnikiem to stwierdziłem, że zrobiłeś literówkę bo zdanie się nie trzyma kupy. A co do płci no cóż - ztrigerowales się jak baba to tez tak zalozylem, że pasek musi być różowy.
  • Odpowiedz
Uwierz mi

lepiej zrobić je przed 30, gdy mamy jeszcze w miare zdrowe gen


@Pozytywny_gosc: co to znaczy miec zdrowe geny? Zanim zaczniesz szerzyć takie brednie to mogłbys przeczytać coś na ten temat. Z kobietami sie zgodzę, że ich czas jest wczesniej niz pozniej, ale facet? Zmienia się ruchliwości i liczba aktywnych plemników i ich skutecznosc, ale żadne geny nie robią się nagle wadliwe. Co ty za syf szerzysz, jeszcze ci
  • Odpowiedz
BiałkowaOślica: To poczekaj na moment, gdy przekroczysz trzydziestkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie moja konkluzja jest taka, że jeśli kobieta długo siedzi na Tinderze i w ogóle musi się uciekać do szukania tam, to coś jest nie tak. Doskonale wiem jak to zabrzmi, ale wartościowe kobiety, które są ogarnięte, mają wysoką świadomość siebie i otaczającjej ich rzeczywistości.. nie są same. Są już zajęte, bo ktoś to dostrzegł,
  • Odpowiedz
co to znaczy miec zdrowe geny? Zanim zaczniesz szerzyć takie brednie to mogłbys przeczytać coś na ten temat. Z kobietami sie zgodzę, że ich czas jest wczesniej niz pozniej, ale facet? Zmienia się ruchliwości i liczba aktywnych plemników i ich skutecznosc, ale żadne geny nie robią się nagle wadliwe. Co ty za syf szerzysz, jeszcze ci to plusuja, nosz kruwa wykop w pigulce.


https://www.spectrumnews.org/news/link-parental-age-autism-explained/

@qdry:

How do we know that older
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc:

At what age do the odds of fathering a child with autism increase for men?

No one knows. The age ranges and ages of the men differ across studies, making their results hard to compare. >Overall, the findings indicate that the odds increase steadily over time rather than suddenly rising after a certain age.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc:

How big is the increase?

The results of studies vary from 5 to 400 percent. One 2017 study based on whole-genome sequencing of nearly >5,000 people suggests that parents in their mid-40s are 5 to 10 percent more likely to have a child with autism than >are 20-year-old parents.
  • Odpowiedz
@qdry: no właśnie, czyli nawet nie wiadomo jak poważne są tego skutki, bo nie da się tego zbadać xD

Ale wykopki mądrzejsze będa rozsiewać plotki, że facet w wieku 40-50 lat dalej może urodzić zdrowe dziecko ZAWSZE i wszędzie.
  • Odpowiedz
@qdry: może może ty transfobie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) oczywiście, że chodziło o zapłodnienie, spust spermy w tzipkę, połączenie komórki jajowej z najsilniejszym plemniorem
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: 40-50 nikt nie pisze o zawsze i wszędzie, ale o ogolnym odczuciu. Czy facet moze splodzic potomka w wieku 50 lat? Oczywiscie. Czy potomek będzie zdrowy? Tak, ryzyko jest zwiekszone ok 5-10% wzgledem lat mlodosci biorąc pod uwagę wspolczesną medycynę to ryzyko jest znikome. Pamiętajmy, że tyczy się to tylko i wyłącznie autyzmu, ktory sam w sobie nie jest bardzo powszechny. Zestawiając to z tym jak kobieta po latach się
  • Odpowiedz
Pamiętajmy, że tyczy się to tylko i wyłącznie autyzmu


@qdry: a dochodzą tysiące innych chorób, na które pewnie szansa w wieku 20-30 była 0,01% a w wieku 40-50 mogą być bliżej 1%

I wychodzi że tak, poszczególne choroby mają po 5-10% szans, ale są ich tysiące, wiec już nie jest tak kolorowo
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: jak narazie opierasz sie na badaniach, ktore jasno i wyraznie wskazuja na autyzm i jego zwiekszone prawdopodobienstwo wraz z wiekiem ojca, swoją droga wzrost ryzyka bardzo slabiutki. Gdyby było więcej potwierdzonych schorzeń to bys je tutaj pewnie wkleił. Dziwne, bo poslugujesz się twardymi badaniami, a jak już chodzi o inne choroby to już zaczynasz gdybać i badania nagle przestaja być potrzebne, byle by tylko przepchnąć tezę. Prawda jest taka, że
  • Odpowiedz
Uwierz mi


lepiej zrobić je przed 30, gdy mamy jeszcze w miare zdrowe gen

@Pozytywny_gosc: co to znaczy miec zdrowe geny? Zanim zaczniesz szerzyć takie brednie to mogłbys przeczytać coś na ten temat. Z kobietami sie zgodzę, że ich czas jest wczesniej niz pozniej, ale facet? Zmienia się ruchliwości i liczba aktywnych plemników i ich skutecznosc, ale żadne geny nie robią się nagle wadliwe. Co ty za syf szerzysz, jeszcze ci
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: co się srasz, pisałem w nocy i użylem skrotu myślowego, co potem wyjaśniłem. Nie ma czegoś takiego jak zdrowe/niezdrwoe geny, geny są takie same przez całe życie i albo są od narodzin dobre czyli CZADowe geny, albo przegrywowe geny.

Chodziło tylko o to, że wraz z wiekiem jest gorzej z płodnością zarówno u faceta, jak i u kobiety
  • Odpowiedz