Wpis z mikrobloga

Nie brutalny (w końcu byli razem i zarabiał na niej), ale jednak DICKPILL

Z tego co ona mówi jej mąż groził jej zabiciem jej psa, sprzedaniem jej koni, zmuszał ją do siedzenia w basenie po wiele godzin, znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie przez kilka lat. ALE i tak w tym momencie przypomniała sobie o jego genach i musiała wyśmiać go publicznie akurat z tego powodu.

Posiadając przerośniętą łechtaczkę zostanie łobuzem to jedyne wyjście by posiadać jakiekolwiek życie seksualne.
Natura.

Jak myślicie ile to dla niej mały?

#twitch #amouranth #dickpill #blackpill
Hompert - Nie brutalny (w końcu byli razem i zarabiał na niej), ale jednak DICKPILL
...
  • 13
@zolcix:

Dobrze się czujesz? Gościu jest psychopatą


Eee a widziałeś filmik? Ona z płaczu potrafiła przechodzić do pełnego wkurzenia. Nie jestem specem, ale jej zachowanie nie wygląda jakoś wiarygodnie. No i skoro z nim tyle byłą to z nią też musi być coś nie tak.
Nie biorę tego na poważnie, bo dla mnie niewiarygodne by było jakby jakaś koleżanka zaczęłaby mi grozić nożem a ja po przyjechaniu policji i innych znajomych
@Hompert: widziałem, bo jestem na bieżąco odkąd to wyszło na jaw i dalej uważam jak napisałem

Jestem na twitchu od 2012 roku i od zawsze wydawało mi się dziwne po co ona robiła streamy po 12-15h, przecież robiąc po kilka godzin zysk nie byłby jakoś dużo mniejszy biorąc pod uwagę że najwięcej hajsu było z onlyfans.

Teraz to zaczyna nabierać sensu więc ja jej wierzę. Wystarczy posłuchać sposobu w jaki ten
@Hompert: jest coś takiego jak syndrom sztokholmski, a podczas opowiadania o traumatycznych przeżyciach może się śmiać. Lidzie różnie i skrajnie reagują na takie rzeczy. Więc to o niczym nie świadczy.
@zolcix: widzę że już zakończyła bycie tą poszkodowaną i streamowanie w ubraniu, znów biega w strojach w kąpielowych w basenie. Ustawka pod publiczkę. Gdyby to była prawda, to nie wróciła by do tego ;) No ale szon zostanie szonem xD