Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 58
885 434 + 39 = 885 473

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć wzoru na idealną ilość rowerów XD
New bike day, w końcu można jeździć po #!$%@?, chociaż po dzisiejszym dniu już mam wątpliwości XD Miały być największe atrakcje z okolicy, których dobrze nie wspominałem na innych rowerach XD Skończyło się na taszczeniu roweru po chaszczach i krzakach wśród masy latającego gówna, byleby tylko znaleźć "ścieżkę" która gdzieś tam miała być. Jak tylko wyjechałem na asfalt to zawróciłem do domu bo już ciemno było XD

Kurła, w porównaniu do szosy to wielkie to bydle, jedzie się jak na czołgu.
SRAM GX: młeeeee

#rowerowyrownik #rower #rowery #rockrider #mtb

Skrypt | Statystyki
guru8 - 885 434 + 39 = 885 473

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć wzoru na idealną il...

źródło: comment_1665865996xGztEz0ocS4eZ2L5jQd6J3.jpg

Pobierz
  • 36
@guru8 też mam 500 i jestem zadowolony. Od marca wskoczyło 2k km :) głównie teren. Poprzednio miałem 26 cali cuba na XT i też rebie. Ale na tym rr jeździ się dużo lepiej w terenie. Na asfalcie różnicy w sumie nie zauważyłem. Ja w swoim wymieniłem opony na cieńsze w trochę lżejszy teren bo tamte buczaly..
@Silklash: @macjan_666: No chodzi nierówno. Kultura pracy wyższa była u mnie na starej Deorce XD Standardowo jak to w Eaglu, przy zmianie na cięższe przełożenie potrafi zrzucić o dwa przełożenia od razu i za chwilę się cofa o jedno. Jak idę od góry kasety na dół, to muszę ten ułamek sekundy przeczekać aż zatrybi zmiana. No i w sumie głośna praca, ale ja jestem przyzwyczajony do bezgłośnej pracy 105/Ultegry/GRX. Niby
guru8 - @Silklash: @macjan_666: No chodzi nierówno. Kultura pracy wyższa była u mnie ...
@Silklash: No właśnie rzekomo to jest przypadłość Eagle'a, może regulacja b screw pomoże, ale nie mam przymiaru.
Z kasetą słabo, ale w tej cenie jestem w stanie to przeboleć ;D
@guru8: na szybkości użyłem przymiaru na swoim i jak wrzucisz na 42T to ząbek kółka powinien być około 2mm poniżej ząbka od 50T.

Poza tym nie sądzę, że to śruba B, a jednak hak. Ja swój prostowalem przez 2 lata w endurówce 3 razy wtedy kiedy mój orzeł zaczął coś marudzić i wszystkie problemy jak ręką odjął