Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 58
885 434 + 39 = 885 473

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć wzoru na idealną ilość rowerów XD
New bike day, w końcu można jeździć po #!$%@?, chociaż po dzisiejszym dniu już mam wątpliwości XD Miały być największe atrakcje z okolicy, których dobrze nie wspominałem na innych rowerach XD Skończyło się na taszczeniu roweru po chaszczach i krzakach wśród masy latającego gówna, byleby tylko znaleźć "ścieżkę" która gdzieś tam miała być. Jak tylko wyjechałem na asfalt to zawróciłem do domu bo już ciemno było XD

Kurła, w porównaniu do szosy to wielkie to bydle, jedzie się jak na czołgu.
SRAM GX: młeeeee

#rowerowyrownik #rower #rowery #rockrider #mtb

Skrypt | Statystyki
guru8 - 885 434 + 39 = 885 473

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć wzoru na idealną il...

źródło: comment_1665865996xGztEz0ocS4eZ2L5jQd6J3.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Silklash: W sumie tak teraz myślę. Bo ja od razu zmieniłem łańcuch na inny już wyszejkowany NX, a w sumie nie wiem jaki jest stockowy tam i w sumie nie wiem czy ma to znaczenie... Łańcuch skrócony do takiej samej długości (ewentualnie jest dwa piny więcej niż w stockowym)
  • Odpowiedz
@Silklash: Ja po prostu wzorowałem się na stockowym łańcuchu, obliczyłem ile ma ogniw, ale przy skracaniu drugiego mogłem się myknąć o dwa ogniwa XD W sensie, że może być dłuższy
  • Odpowiedz
@guru8: z fabryki wychodzą takie cyrki że mała głowa xD. Typki co pracują w fabryce krossa krossa, co ich spotkałem w srebrnej górze mówiły mi że mają półtorej minuty na złożenie roweru zwykłego do 6k, a na droższe 2 i pół minuty.

Generalnie to sprawdź długość łańcucha wg metody parktoola. Jutro jak wytrzezwieję to zmierzę swój i wyśle Ci zdjęcia jak to wygląda u mnie xD.
  • Odpowiedz
@guru8: zdążę xD. Mam 12 godzinny maraton władcy pierścieni.

To była wspaniała niedziela. Z rana wstałem, następnie pojechałem do łódzkich Łagiewniki polatać, a potem 12h władcy pierścieni z wódką.
  • Odpowiedz
@Silklash: Ło matko, to ja bym tak nie wytrzymał. Najdłużej wytrzymałem po 6-8 godzin na Grze o Tron. I całość poszła w niecałe dwa tygodnie XD
  • Odpowiedz
@Silklash: Kupiłem ten przymiar, wyregulowałem b screw, niby jest poprawa, już tak nie charczy przy zmianie przełożeń, ale dalej potrafi zrzucić o dwa w losowym momencie XD
guru8 - @Silklash: Kupiłem ten przymiar, wyregulowałem b screw, niby jest poprawa, ju...
  • Odpowiedz
@Silklash: No właśnie hak wydaję się być prosty. Przejechałem się dzisiaj i póki co nie było dziwnej pracy, żadnej podwójnej zmiany, wydaję się być w porządku, ciszej też pracuje. Ale na sucho już o dwa potrafi zrzucić XD
Zostawiam to tak jak jest na razie :D
  • Odpowiedz