Wpis z mikrobloga

Nie chciałby może ktoś wyjechać wspólnie do Niemiec? Pracowałem już tam ponad 2 lata, niestety ilość patologii z którą trzeba mieszkać w mieszkaniach agencyjnych jest spora. Sam uczę się niemieckiego, lubię się rozwijać i takich osób szukam. Wcześniej pracowałem głównie na wózkach widłowych ale szukam pracy gdzie chociaż trochę można byłoby rozwijać się językowo #niemcy #niemiecki #praca #pracbaza #emigracja
  • 6
Wcześniej pracowałem głównie na wózkach widłowych ale szukam pracy gdzie chociaż trochę można byłoby rozwijać się językowo


@CyrusGrau: w jakiej branży szukasz roboty?
ja się właśnie nad widłakami zastanawiam, ale oferty dotyczą głównie wysokiego składowania a na takie nie mam uprawnień. Wystarczy #!$%@? na budowach.
Niestety, widząc powracające te same ogloszenia po 1-2miesiącach albo lud który się na nie pisze nie nadaje się do niczego, albo co gorsza, trzeba #!$%@?ć za
@Dibhala: Ja szukam pracy albo z wózkami widłowymi/wysoki skład/wymaganym niemieckim albo jakiejkolwiek innej gdzie można podnieść umiejętności językowe. Jeżeli interesują Cię wózki widłowe to są agencje które umożliwiają wyrobienie niemieckich uprawnień i zdobycie doświadczenia również bez języka