Wpis z mikrobloga

Hipergamia ma dwie strony: alfa szmaci, beta płaci. Gdy kobiety dostają prawo politycznego głosu, zaczynają głosować za tym, aby państwo zajęło się stroną "beta płaci" równania, a same szukają tego, co zostaje: szmacącego alfa. Dlatego uwolnienie hipergamii z okowów religii i kultury prowadzi do kukoldowania mężczyzn i wprowadzania podziału na grzecznych tatuśków i reproduktorów.

Inflacja wzrostu, inflacja knagi, inflacja hipergamiczna czyli roszczeniowe podejście i ego większe niż himalaje wszystko sie rozrasta w zatrważającym tempie, jeszcze z 6,7 lat temu na portalach randkowych dziołszki 6/10 z wygladu nasze polskie samiczki mi pisały kilka wiadomości w tygodniu, mimo bycia przeciętnym a teraz jedynie mi piszą raz na miesiąc lochy 2/10 albo jakieś na wózku i jeszcze mają wymagania xD dodam, że mój wygląd się nie zmienił przez tez czas wrecz przeciwnie ale mniejsza o to, niestety social media i netfixowskie gowno zrobiły im sieczke z głowy a spermiarstwo i białorycerstwo osiągnęło apogeum #!$%@? i tylko niszczy rynek tak że jest całkowicie zderegulowany, a bedzie tylko gorzej więc pora kupić popcorn rozłożyć ręce i się przyglądać jak to wszystko #!$%@?, osobiście czekam jak to jebnie wszystko w #!$%@? bo już poziom frustracji i nienawiści z każdego dnia coraz większy, a nie chce być mizoginem i mizantropem nihilistycznym.

Dopiero pod 30stke przychodzi przebudzenie i wtedy one powiedzą, że "dojrzały" i szukają czegoś poważnego i to nie wszystkie. Większość kobiet między 24, a 27 rokiem życia to z wyglądu 2 różne kobiety, to tylko 3 lata, a gdy 3 lata wcześniej człowiek widząc ją na ulicy mógł być pod wrażeniem tego jak urocza dziewczyna, to po 3 latach wrażenie spada o połowę. Stąd i jako, że Panie kontrolują również wchodzenie w długoterminowe związki większość ślubów jest jak Panie mają ponad 28 lat i doznają olśnienia, widzą, że tracą atencję i podejmują desperackie działania obniżając standardy.

Jeszcze rok temu nie myślałem ze będe miał konto na wykopie bo miałem iluzje szczęścia bedąc w dłuższej relacji ale życie i disnejowska wizja blupilowa brutalnie mnie zweryfikowało i brutalnie poturbowało psychicznie i fizycznie.

#blackpill #logikarozowychpaskow #depresja #tinder #samotnosc #przegryw #zwiazki #redpill
TTedbundYY - Hipergamia ma dwie strony: alfa szmaci, beta płaci. Gdy kobiety dostają ...

źródło: comment_1665828808q2I36pNmjYkbvSE0txoYYE.jpg

Pobierz
  • 21
@Sharlene: Fajnie by było gdybyś też zrezygnowała z emerytury na którą większość środków do wspólnego budżetu płacą mężczyźni jako grupa. Najlepiej by było gdyby ZUS miał oddzielny budżet od kobiet dla kobiet. W końcu jesteście takie niezależne i nie potrzebujecie mężczyzn, czas sprawdzić czy rzeczywiście tak jest i dacie radę.
1624294678 - @Sharlene: Fajnie by było gdybyś też zrezygnowała z emerytury na którą w...

źródło: comment_1665837504FwUQWJcRpnkOkJrB1taROa.jpg

Pobierz
Fajnie by było gdybyś też zrezygnowała z emerytury na którą większość środków do wspólnego budżetu płacą mężczyźni jako grupa. Najlepiej by było gdyby ZUS miał oddzielny budżet od kobiet dla kobiet. W końcu jesteście takie niezależne i nie potrzebujecie mężczyzn, czas sprawdzić czy rzeczywiście tak jest i dacie radę.


@1624294678: spokojnie, nie dożyję jej xD
ale popieram rozdział o którym piszesz
nawet patuski słodzone ze związku kazirodczego sobie kogoś znajdują


@Sharlene: masz rację

Nie chcą mnie chady


Gdyby to było takie proste ...
Raczej nie możesz znaleźć ogarniętego na twoim lub wyższym poziomie.
Po 30-tce już na Chadów nie zwracasz uwagi.