Wpis z mikrobloga

Hipergamia ma dwie strony: alfa szmaci, beta płaci. Gdy kobiety dostają prawo politycznego głosu, zaczynają głosować za tym, aby państwo zajęło się stroną "beta płaci" równania, a same szukają tego, co zostaje: szmacącego alfa. Dlatego uwolnienie hipergamii z okowów religii i kultury prowadzi do kukoldowania mężczyzn i wprowadzania podziału na grzecznych tatuśków i reproduktorów.

Inflacja wzrostu, inflacja knagi, inflacja hipergamiczna czyli roszczeniowe podejście i ego większe niż himalaje wszystko sie rozrasta w zatrważającym tempie, jeszcze z 6,7 lat temu na portalach randkowych dziołszki 6/10 z wygladu nasze polskie samiczki mi pisały kilka wiadomości w tygodniu, mimo bycia przeciętnym a teraz jedynie mi piszą raz na miesiąc lochy 2/10 albo jakieś na wózku i jeszcze mają wymagania xD dodam, że mój wygląd się nie zmienił przez tez czas wrecz przeciwnie ale mniejsza o to, niestety social media i netfixowskie gowno zrobiły im sieczke z głowy a spermiarstwo i białorycerstwo osiągnęło apogeum #!$%@? i tylko niszczy rynek tak że jest całkowicie zderegulowany, a bedzie tylko gorzej więc pora kupić popcorn rozłożyć ręce i się przyglądać jak to wszystko #!$%@?, osobiście czekam jak to jebnie wszystko w #!$%@? bo już poziom frustracji i nienawiści z każdego dnia coraz większy, a nie chce być mizoginem i mizantropem nihilistycznym.

Dopiero pod 30stke przychodzi przebudzenie i wtedy one powiedzą, że "dojrzały" i szukają czegoś poważnego i to nie wszystkie. Większość kobiet między 24, a 27 rokiem życia to z wyglądu 2 różne kobiety, to tylko 3 lata, a gdy 3 lata wcześniej człowiek widząc ją na ulicy mógł być pod wrażeniem tego jak urocza dziewczyna, to po 3 latach wrażenie spada o połowę. Stąd i jako, że Panie kontrolują również wchodzenie w długoterminowe związki większość ślubów jest jak Panie mają ponad 28 lat i doznają olśnienia, widzą, że tracą atencję i podejmują desperackie działania obniżając standardy.

Jeszcze rok temu nie myślałem ze będe miał konto na wykopie bo miałem iluzje szczęścia bedąc w dłuższej relacji ale życie i disnejowska wizja blupilowa brutalnie mnie zweryfikowało i brutalnie poturbowało psychicznie i fizycznie.

#blackpill #logikarozowychpaskow #depresja #tinder #samotnosc #przegryw #zwiazki #redpill
TTedbundYY - Hipergamia ma dwie strony: alfa szmaci, beta płaci. Gdy kobiety dostają ...

źródło: comment_1665828808q2I36pNmjYkbvSE0txoYYE.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: naprawdę oczekujesz rzetelnej odpowiedzi na pytanie postawione pod tezę że nic? Jak jesteś taka selektywna to rzeczywiście choćby wsparcie w związku to za mało. Chłop musiałby jeździć na wycieczki (żeby zabierać witaminkę na jej ukochane podróże bo przecież trzeba coś wrzucić na insta, inaczej koleżaneczki pomyślą, że jest nudno), grać na gitarze (żeby przygrywać witamince), majsterkować (by naprawiać za friko wszystko co zepsuje witaminka), znać się na motoryzacji (by wozić
  • Odpowiedz