Wpis z mikrobloga

  • 1
@kargulasty: sensor jest tylko w droższych czytnikach. W tańszych masz zwykle manualne sterowanie natężeniem światła ale masz tyle poziomów że spokojnie da rade ustawić wygodnie. Czytnik jest wart zakupu jak czytasz. Jest to jedna z najlepszych rzeczy zalego RTV jakie kupiłem w życiu. Wygoda i komfort to masakra w pozytywn aspekcie
  • Odpowiedz
@kargulasty: Jak wyżej, sam sobie ustawiam poziom oświetlenia. Są takie, które robią to według warunków oświetleniowych, ale często słabo to działa. Z oświetlenia korzystam tylko wtedy, gdy jest niezbędne. Staram się korzystać z czytnika jak z książki, czyli mieć dobre światło naokoło (lampka, dzienne), a włączam wbudowane oświetlenie jak trzeba (poczekalnia, autobus itp.).
  • Odpowiedz
Panowie a jak to jest opcja tłumaczenia (najlepiej chyba google translate).


@kargulasty: nie mam pojęcia, nie korzystałem

z tytłu zakupu samego kindle mam dostęp do jakiegoś zbioru książek Amazona


@kargulasty: masz dostęp do książek które kupisz
  • Odpowiedz
Panowie a jak to jest opcja tłumaczenia (najlepiej chyba google translate).


@kargulasty: kindle takiej opcji nie ma - oczywiście możesz zainstalować dedykowany słownik angielsko-polski, angielski, ale tłumaczysz poszczególne wyrazy, a nie cały tekst. Masz też dostęp do wiki, jak ci słowniki nie wystarczają.
MoonReader ma taką funkcję, przed chwila sprawdziłem.
Nieszkodnik - > Panowie a jak to jest opcja tłumaczenia (najlepiej chyba google trans...

źródło: comment_1667197274E63Jlygw8XZPiYYY55Eb4U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz