Wpis z mikrobloga

@Omicron: Jestem pod wrażeniem jaką robotę robi propaganda ( _) A co do ludzi to żadne zaskoczenie. Chamstwo, chciwość i ciągłe szukanie winnego to nic nowego, zwłaszcza w starszej części społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Omicron:

Ten co się popłakał to kretyn totalny

akurat on to jest klinicznym debilem na dodatek obłąkanym i to całkiem nieźle, wiem bo znam osobiście
połowa tych ludzi z nagrania to moi klienci
  • Odpowiedz
@Renard15: gorzej, że jeśli obracasz się w środowisku o trochę wyższym IQ, nie dostrzegasz, ich takich debili w Polsce jednak jest większość. Wyjdź na ulicę, do sklepu, przejdź się po standardowym blokowisku. Ja p------ę ;)
@agdybytak: jakbyś znalazł 10m2 przerobione z garażu to może i tak :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv: Tak matura daje dużo więcej niż edukacja na poziomie podstawowym albo zawodowym. Po prostu powinien być odsiew, taki minimalny próg wejścia aby przystąpić do wyborów, a nie że Mietek po hufcu pracy czy po podstawówce mający problemy z poprawnym napisaniem swojego nazwiska ma takie samo prawo głosu co profesor czy doktor nauk.

@andrzej-roman: xD xD Ty widziales beton na polskich uczelniach z tytulamk doktorskimi czy profesorskim? XD
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Przesłuchaj nagranie i zadaj sobie pytanie czy ten dziadek jest po studiach, ma maturę czy jakieś podstawowe/zawodowe wykształcenie. Ilu znasz ludzi po zawodówce którzy są "mądrzejsi" od osoby z maturą? Albo od takiej która ma choćby licencjat?
Ja wiem że matura to żaden wyznacznik, ale taki od matury to na pewno jedną książkę więcej przeczytał od tego z zawodówki czy po hufcu pracy i samo to powinno dać mu
  • Odpowiedz
@Omicron a nie lepiej, żeby podatnicy, którzy wpłacają więcej niż wyjmują mieli prawo wyborcze, bo przy twojej propozycji możesz mieć taką sytuację, że baba puściła sie z patusem pokroju meeksa, I nadal ma prawa wyborcze, a jakiś lokalny przedsiębiorca, u którego się nie przelewało i skończył powiedzmy na zawodowce już nie ma.
  • Odpowiedz