Wpis z mikrobloga

Marzenia się spełniają.
Rosyjski korespondent wojskowy Vladen Tatarski twierdzi, że Igor Girkin dołączył do jednego z batalionów ochotniczych jako dowódca lub zastępca dowódcy.

Wszystkich interesuje, dokąd poszedł Igor Iwanowicz. Od czterech dni nie ma kanału, nie ma od niego wiadomości. Tam nic nie ma. Cały czas publikował filmy. Według moich źródeł Igor Iwanowicz udał się jednak do służby w jednym z powstających batalionów ochotniczych. Pozwolono mu tam iść. Jak dotarły do mnie plotki, jak szef sztabu czy zastępca dowódcy batalionu. Wierzę, że Igor Iwanowicz pokaże się teraz na swoim stanowisku. Jest na swoim miejscu. On tego chciał. Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się wiarygodne informacje, gdzie jest i kim jest.

#rosja #ukraina #wojna
Pobierz Kranolud - Marzenia się spełniają.
Rosyjski korespondent wojskowy Vladen Tatarski tw...
źródło: comment_1665781629PmFhl36xxUQhpfXxK9K5cZ.jpg
  • 27
@fajny_koles: no Rommlem nie jest, ale zna się na swoim fachu. W 2014 miał na prawdę spektakularne sukcesy no i nie jest to jego pierwsza wojna. Jest zbrodniarzem i kawałem #!$%@? ale w odróżnieniu od tych ruskich #!$%@? co to tylko wyzywają wszystkich od tchórzy w ruskiej telewizji, nie boi się sam "ubrudzić rąk". Pod tym względem szacunek, bo jest ideowcem. #!$%@? co prawda, ale wiernym swoim chorym ideałom.
Jeśli pójdzie na front i polegnie, to należy mu się ten specyficzny rodzaj szacunku, należny choćby E. Rommlowi


@thorgoth: Porównanie tego zbrodniarza do Rommla to jakiś żart. Pomijam format dowódcy, ale Rommel nie splamił się zbrodniami wojennymi, był uwielbiany przez żołnierzy a na koniec zginął zamordowany za spiskowanie przeciw Hitlerowi.

Ja wiem że Girkin robi fajne filmiki, ale nazywajmy rzeczy po imieniu. Girkin to śmieć, zasługuje na stryczek i melę na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@fajny_koles:

przecież on Rommlowi nie dorasta do pięt. Rommel był wybitnym dowódcą lejącym to duzo lepiej wyposażonych wrogów używając wybitnej taktyk


Rommel był niezłym dowódcą dywizji i kiepskim dowódcą korpusu/armii. Zupełnie nie dbał o takie szczegóły jak zaopatrzenie czy chociażby liczenie siły na zamiary. Miał farta że Brytyjczycy mieli dużo gorszych dowódców w Afryce, bo by już dużo wcześniej dostał łomot.
@loczyn: Nie rozumiem jak go można było oglądać dla jakichkolwiek wiadomości. On wiecznie tylko narzekał na to, że go #!$%@? ze stołka.

Ciągle tylko "ten jest #!$%@?, ten sraki, a tamten owaki". Nigdy nie rzucił nawet żadnej konkretnej sugestii jak odmienić losy tej wojny. Przepraszam, była jedna - wprowadzić "prawo wojenne" i grozić swoim żołnierzom więzieniem i śmiercią xD

A jego goście to jeszcze bardziej #!$%@?. Co do jednego -

Stary