Wpis z mikrobloga

@xBARTEXx: Nie żebym produkował fejka ale możliwe że Atorek potworek kupuje suby, lajki i łapki albo rozwój kanału wspierają boty xD Nie wiem może ruskie zauważyli że trzeba go wspierać.
@Wolferros: Ator to hipokryta jakich mało i jak każdy większy foliarz cierpi na manie wielkości - on tylko zna prawdę, nigdy się nie myli, jest pod boską ochroną, jak coś nie wyjdzie to wina demonów/botów/agentów.
Serio ktoś powinien
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_:
Nie dziwiło, by mnie to, wystarczy wejść na jego grupę na fb niby ma prawie 60k członków a liczba osób aktywnych, które dają reakcje to max 200-300. Każdy post musi przejść weryfikację i zostać zaakceptowany przez moda każda krytyka jest usuwana, zanim w ogóle ktoś ją zobaczy, nie ma mowy o wolności słowa, którą tak się szczyci hejtorejk
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: możliwe z tym kupnem, aczkolwiek pamiętać trzeba że chyba każdy zna jakiegoś gościa który ogląda atora. Jest on też dość dlugo na polskim yt. Ko cóż - to że jest szkodnikiem to dla mnie oczywiste, natomiast Ci co stoją za jego teoriami i innymi banialukami są doskonałym przykladem manipulacji i pranua mózgu
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: Inni youtuberzy wolą zajmować się jakimiś dramami z Fame MMA bo to się lepiej klika a nie jakimś zapomnianym youtuberzyną o którym ludzie sobie przypomnieli jak przegrał 8 letni proces z Gimperem a młodsi widzowie nawet mogą nie wiedzieć kto to jest
  • Odpowiedz
@No_mad: zwyczajnie trzymają się z dala od polityki i mają rację, bo to szambo. Ator za to kreuje się na analityka, wróżbitę, prawnika, ekonomistę i w świadomości kilkudziesięciu tysięcy odbiorców jest nieomylnym źródłem informacji.
  • Odpowiedz