Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/68251825/o-ludzie-mam-petarde-tagi-dla-zasiegow-logikaniebi/242564287/#comment-242564287

Jak #niebieskiepaski olewają #rozowepaski ok 30stki, bo "w tym wieku to już po przejściach, masa traum po jej exach, pewnie jakieś spiertolenie po nieudanych związkach, więc będzie zgorzkniała, już nie będzie chciała się starać, po co to komu, lepiej brać młodą bo nie traktuje cię przez pryzmat swoich ex"

Ale jak niebiescy są po przejściach że swoimi ex, i nie chcą z tego tytułu ślubu czy innych wykazów starania wobec nowej kobiety, bo jej nie ufają (ex - coorvie zaufał, a nowa może się okazać naprawdę wartościową kobietą, ale i tak nie zasługuje na to, co dostała jej poprzedniczka za sam fakt posiadania tzipy, tsks się musi znacznie bardziej starać żeby dostać połowę tego, co tamta) bo też mają jakieś traumy, to przecież "dobrze miras, tak trzymaj, tak trzeba robić!"

Skoro kobieta po przejściach z ex jest dla facetów bezwartościowa i niepotrzebna, to facet po przejściach tym bardziej, im gorsze przejścia z ex tym gorszy z niego partner, nie dość że dał swoje najlepsze lata na jakąś szmule, to jeszcze dał się takiej idiotce bez wartości owinąć wokół palca i wykorzystać, a więc taki koleś nie ma rigczu, za to przez nagłą nieufność wobec nowej jest problematyczny, bo przez swoje złe przeżycia będzie znęcał się psychicznie nad nową partnerką, wymyślając i zarzucając jej czyny, których nie popełniła, bo facetowi się coś ubzdurało, ponieważ wyszedł taki z założenia, że jeśli jego ex tak robiła, to nowa tym bardziej.

Szkoda marnować życie na takich toksyków.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #seks #blackpill
  • 90
@delikatesowa: To jest stereotyp, i zacofane myślenie. A usprawiedliwianie tego biologią jest prymitywne. Co to znaczy "normalny facet"? Kim ty jesteś, żeby mówić co jest normalne a co nie? Masz wysokie ego, i szerszysz propagandę w internecie chłopcze. Mama dobrze Ci tłumaczyła, ale do takiego myślenia trzeba dojrzeć. Kobieta nic nie traci na wartości, jak nie jest dziewicą lub jest doświadczona mniej, więcej seksualnie. Jest dalej taką samą osobą. Traci jedynie
@reydel: Skoro jestem "sfrustrowaną kobietą po 30 stce", to kim jest Lana? Babcia? Kobieta po 30 stce jest jeszcze mloda. Coś czuje, ze masz kilka kont bo widzę kolejny raz taki komentarz. Jesteś toksycznym, żałosnym szczurem xD Z daleka od takich "mężczyzn" - żegnam. Nie pisz :)
@reydel: Wiem, co Lana myśli bo lubię jej muzykę i osobę. Jestem też wielka fanką Dawida Podsiadło, i Nirvany. A ty mając takie poglądy o kobietach obrażasz samą Lane. Ona by Ciebie wyśmiała, i co najwyżej zgasiła kiepa na twoim czole.
@Ksut_Melodi: Nie mają godności, bo są normalni? Bo nie oceniaja kobiety na temat tego, co robiła w łóżku? Sorry, ale ty jesteś toksycznym facetem. Tzw. Męczybuła. Żadna fajna kobieta z Tobą nie wytrzyma. Twoje poglądy, uprzedzenia do kobiet wskazują na to, że jestes z deczka zaburzony. Dlatego tu siedzisz i piszesz takie wysrywy. Do tego syndrom madonny i ladacznicy, dawanie łatek, wrzucanie kobiet do jakiś wymyślonych kategorii. To się nadaje do
@Ksut_Melodi: "Wartość kobiety jako partnerki do związku (wraz z przebiegiem i latami) SPADA." Zalezy dla kogo. Na szczęście, nie każdy mężczyzna ma takie myślenie jak Ty. I chwała takim. Tobie zostało pisanie tych brednii w internecie, wśród tak myślących jak Ty, i uzyskiwanie aprobaty. Jesteś nieszczęśliwym, zacofanym człowiekiem. Smutno, że tacy goście są wokół nas. Dlatego dziewczyny, jak macie się wiązać to tylko z normalnym, postępowym obcokrajowcem. A nie z problematycznym
@delikatesowa ja Ci powiem tak szczerze, że irl ja też jestem tym liberalnym facetem dla którego przeszłość nie ma znaczenia itd. Dlaczego? Bo to jest najkorzystniejsze podejście. Oczywiście, udaję i tak naprawdę myślę w ten sposób co opisuję ale co mówię dziewczynom to jest zupełnie inna historia ;)
Ona ma się przede mną otworzyć, a nie krępować i właśnie dlatego tak się zachowuję i myślę, że właśnie dlatego znasz takich mężczyzn i
@delikatesowa: "Wartość kobiety jako partnerki do związku (wraz z przebiegiem i latami) SPADA." Zalezy dla kogo. Na szczęście, nie każdy mężczyzna ma takie myślenie jak Ty. I chwała takim. Tobie zostało pisanie tych brednii w internecie, wśród tak myślących jak Ty, i uzyskiwanie aprobaty. Jesteś nieszczęśliwym, zacofanym człowiekiem. Smutno, że tacy goście są wokół nas. Dlatego dziewczyny, jak macie się wiązać to tylko z normalnym, postępowym obcokrajowcem. A nie z problematycznym
@serniczek_z_rodzynkami byku, nie daj się zielonce!


Pokaż gdzie jest jej miejsce!
A niech p0lka wie, a co!

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Taaa wiem, że to wygląda śmiesznie jak się wykłócam z różowymi tu na wypoku ale cóż XD
Sam mam z tego ubaw. Przynajmniej widać jak na dłoni ich odklejenie i paniczny strach
@Ksut_Melodi: czyli dochodzimy do wniosku że

Facet może ruchać, kobieta nie
Facet ma władzę, kobieta nie
Facet powinien być dominujący kobieta uległa

To co kurła wolno kobiecie? Wszystko co fajne i miłe jest zabronione, są tylko obowiązki, zakazy i nakazy.

To jakie życie kobiety ma sens jak to ona zawsze musi się dostosować?

A potem czytam piertolenie, że baby mają LEPIEJ niż faceci xd
@AlienFromWenus kurde nic nie zrozumiałaś chyba ... Dobra nie chce mi się od nowa. Przeczytaj sobie wszystko jeszcze raz to może zrozumiesz.

A w skrócie siedź sobie w związku z tym Twoim niebieskim, bądź mu wierna, opiekujcie się sobą nawzajem i wszystko będzie dobrze.
Szkoda marnować życie na takich toksyków


@AlienFromWenus: masz rację ale te double standards to nie my robimy tylko kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzimy dziewczynę 30 lat po przejśćiach to na żonę nie chcemy; ale dziewczyny widzą mężczyznę 30 lat, który nie jedną kobietę miał i nie mają nic przeciwko by mieć takiego męża. Zacznijcie dyskryminować mężczyzn z bogatą przeszłością, nie sypiać z nimi, nie wiązać się
@AlienFromWenus: wychodzi na to, co powyżej napisała zielona rozowa - jesteś albo Madonną zawsze dziewicą albo ladacznicą
Nie ma nic pomiędzy, a po 30stce to już wszystko jedno czy święta czy nie- już nikt cię nie zechce, bo z założenia wykopków „loszki to qrwy”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlienFromWenus: itt generalizowanie albo bazowanie na pojedynczych przypadkach. Różne są kobiety i różni mężczyźni. Trzeba mieć nosa do ludzi żeby nie #!$%@? się na minę. Ot cała filozofia