Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/68251825/o-ludzie-mam-petarde-tagi-dla-zasiegow-logikaniebi/242564287/#comment-242564287

Jak #niebieskiepaski olewają #rozowepaski ok 30stki, bo "w tym wieku to już po przejściach, masa traum po jej exach, pewnie jakieś spiertolenie po nieudanych związkach, więc będzie zgorzkniała, już nie będzie chciała się starać, po co to komu, lepiej brać młodą bo nie traktuje cię przez pryzmat swoich ex"

Ale jak niebiescy są po przejściach że swoimi ex, i nie chcą z tego tytułu ślubu czy innych wykazów starania wobec nowej kobiety, bo jej nie ufają (ex - coorvie zaufał, a nowa może się okazać naprawdę wartościową kobietą, ale i tak nie zasługuje na to, co dostała jej poprzedniczka za sam fakt posiadania tzipy, tsks się musi znacznie bardziej starać żeby dostać połowę tego, co tamta) bo też mają jakieś traumy, to przecież "dobrze miras, tak trzymaj, tak trzeba robić!"

Skoro kobieta po przejściach z ex jest dla facetów bezwartościowa i niepotrzebna, to facet po przejściach tym bardziej, im gorsze przejścia z ex tym gorszy z niego partner, nie dość że dał swoje najlepsze lata na jakąś szmule, to jeszcze dał się takiej idiotce bez wartości owinąć wokół palca i wykorzystać, a więc taki koleś nie ma rigczu, za to przez nagłą nieufność wobec nowej jest problematyczny, bo przez swoje złe przeżycia będzie znęcał się psychicznie nad nową partnerką, wymyślając i zarzucając jej czyny, których nie popełniła, bo facetowi się coś ubzdurało, ponieważ wyszedł taki z założenia, że jeśli jego ex tak robiła, to nowa tym bardziej.

Szkoda marnować życie na takich toksyków.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #seks #blackpill
  • 90
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: Mogę wyjaśnić z Tobą kilka kwestii, które napisałeś? Przeczytałam wszystkie Twoje komentarze, i chciałabym się do tego odnieść.
"Wartość kobiety wraz z przebiegiem spada bo a ciul, wiesz dlaczego. Nie chce mi się w kółko tego samego tłumaczyć, co lata na tagach od lat i co każdy wie" Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. To, że dziewczyna miała stosunek seksualny z kilkoma partnerami, czy nawet przygodnymi facetami NICZEGO jej nie
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: Kobieta nie jest rzeczą. To raz. Dwa, jej wartość nie spada przez to że ma doświadczenie seksualne. No chyba, że ktoś lubi dziewice i nieśmiałe dziewczyny, albo jest zagorzałym katolikiem - wtedy ta wartość spada, ale w oczach takiej osoby. Nie ogólnie. Kolejna sprawa. "Kobieta nie będzie się opiekować drugim facetem z niską pewnością siebie, traumami itd i przy okazji prawdziwie go kochać i pożądać seksualnie - mężczyzna kobietę może
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: "Mężczyznom przeszkadza duży przebieg kobiety NAWET JEŚLI jest ona atrakcyjna. I to jest uwarunkowane biologicznie, a nie kulturowo." Tłumaczenie wszystkiego biologią, to kiepskie tłumaczenie. Zależy, jaki jest mężczyzna. Zdecydowana większość myśli tak, jak napisałeś ale nie wszyscy.
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: "My to rozumiemy bo jest to dla nas biologiczne i oczywiste." Jeszcze raz napiszę, tłumaczenie wszystkiego biologią jest kiepskie. Człowiek ma swój mózg, i umie nad sobą panować." Poprzednie związki nie oddziałują na mężczyzn w ten sam sposób co na kobiety" - To zależy od kobiety, i tego jak jest emocjonalna. I jaki ma charakter.
  • Odpowiedz
@delikatesowa:

Dlaczego dziewczyna po związku z Chadem ma być zniszczona?


Chad to odpowiednik lamborghini, gdy raz się przejedziesz takim samochodem, nie będziesz chciała jeździć niczym innym. Przeciętny facet to odpowiednik peugota. Lambo jest przeznaczone dla wąskiej grupy ludzi, nie każdy będzie miał je na własność. W pewnym momencie będziesz skazana na jazdę zwykłym peugotem, którego będziesz akceptować, bo potrzebujesz samochodu, ale nic więcej. Będziesz tęsknić za lamborghini, które dostarczało ci emocji.
  • Odpowiedz
@delikatesowa nie jest to stereotyp. Normalnego faceta będzie odrzucać rozwiązłość kobiety i jest to biologicznie wpisane w naszą psyche. Ja pochodzę z rodziny w której mam duuużo kobiet, a matka próbowała ze mnie zrobić typowego beciaka właśnie o standardowo kobiecym myśleniu, że przebieg nie ma znaczenia, liczą się uczucia i są one najważniejsze itd.

Mimo to, mimo tych uwarunkiwań kulturowych nie udało jej się zmienić we mnie BIOLOGICZNEJ odrazy do rozwiązłości kobiety.
  • Odpowiedz
@reydel: "Ty wolisz wypierać rzeczywistość" Nie, ja poprostu nie słucham glupot które nie pokrywają się z rzeczywistością, i są krzywdzące. Ty lubisz Lane? Lana del rey by Cie wyśmiała za to, co piszesz.
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: To jest stereotyp, i zacofane myślenie. A usprawiedliwianie tego biologią jest prymitywne. Co to znaczy "normalny facet"? Kim ty jesteś, żeby mówić co jest normalne a co nie? Masz wysokie ego, i szerszysz propagandę w internecie chłopcze. Mama dobrze Ci tłumaczyła, ale do takiego myślenia trzeba dojrzeć. Kobieta nic nie traci na wartości, jak nie jest dziewicą lub jest doświadczona mniej, więcej seksualnie. Jest dalej taką samą osobą. Traci jedynie
  • Odpowiedz
@delikatesowa ja nie wierzę, że są to stereotypy bo moja wewnętrzna psychika i doświadczenie życiowe mówią mi co innego.

Wartość kobiety jako człowieka (wraz z przebiegiem) NIE SPADA.

Wartość kobiety jako partnerki do związku (wraz z przebiegiem i latami) SPADA.

Tu jest ta różnica której nie zauważacir i mylicie różne wartości ... jednocześnie mi niesłusznie przypisując przedmiotowe traktowanie kobiet co jest kłamstwem i jest to dla mnie krzywdzące bo ja piszę szczerze
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: "nie udało jej się zmienić we mnie BIOLOGICZNEJ odrazy do rozwiązłości kobiety. To nie chodzi o to, że bym takiej nie przelecial - przeleciałbym." DLACZEGO dzielisz kobiety na kategorie? To jest chore, i toksyczne w jaki sposób wypowiadasz sie na ten temat. Masz syndrom Madonny i ladacznicy?
  • Odpowiedz
@delikatesowa: "Mężczyznom przeszkadza duży przebieg kobiety NAWET JEŚLI jest ona atrakcyjna. I to jest uwarunkowane biologicznie, a nie kulturowo." Tłumaczenie wszystkiego biologią, to kiepskie tłumaczenie. Zależy, jaki jest mężczyzna. Zdecydowana większość myśli tak, jak napisałeś ale nie wszyscy.


Nie wszyscy tak myślą bo są jeszcze tacy którzy nie mają godności i udają, kłamią. Taka jest prawda na ten temat. No i są jeszcze tacy którym faktycznie brakuje 5 klepki i mają
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: "Czułbym odrazę i pogardę do samego siebie, że jestem którymś tam z kolei, zwykła cyferką i że każdy ją miał na różne sposoby, a ja nawet nie wiem na jakie" to samo tyczy się mężczyzn, bo są dziewczyny które myślą dokładnie tak samo jak TY. Odraza, pogarda bo dorosła osoba miala juz kilku partnerów? No prosze Cie, to sie nadaje do leczenia!
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: "To, że jest to stereotyp jest forsowanym przez feministki przekazem publicznym (i przez cuckoldów, feministów i lewicowców rozwiązłych bez godności). Więc to są słowa ze szczególnej grupy o szczególnych poglądach. Ja nie wierzę, że to stereotyp i uprzedzenie bo czuję tak od zawsze i MIMO WSZYSTKO"
  • Odpowiedz
@delikatesowa: co się tak przyczepiłaś biednej lany? Jakbym miał papieża na profilowym to pisałabyś to samo? Co możesz wiedzieć co lana del rey myśli, jakie ma poglądy i jakie to ma w ogóle znaczenie w tej dyskusji?
Po tym co piszesz, bez problemu można zauważyć, że jesteś sfrustrowaną kobietą po 30.
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: @Ksut_Melodi: "To, że jest to stereotyp jest forsowanym przez feministki przekazem publicznym (i przez cuckoldów, feministów i lewicowców rozwiązłych bez godności). Więc to są słowa ze szczególnej grupy o szczególnych poglądach. Ja nie wierzę, że to stereotyp i uprzedzenie bo czuję tak od zawsze i MIMO WSZYSTKO" **To, co Ty czujesz jest Twoim osobistym odczuciem, a nie prawdą objawioną. Nie jestem ani feministką, ani lewicowcem, nie przypisuj mi żadnych
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: Przez takie osoby jak ty dalej mamy zaścianek w Polsce. Miałam nie raz okazję wejść na zagraniczne fora, i zobaczyć co mężczyźni myślą o kobietach. Za granicą mało kto mówi o kobietach po 30stce ze sa rzekomo stare. Większość mężczyzn nie ocenia kobiet po przebiegu, i jest liberalna. I nie, to nie są feminiści ani cucki. To sa NORMALNI mężczyźni. Polscy faceci twojego pokroju to męczybuly. Ciągle będziecie nieszczęśliwi z
  • Odpowiedz