Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/68251825/o-ludzie-mam-petarde-tagi-dla-zasiegow-logikaniebi/242564287/#comment-242564287

Jak #niebieskiepaski olewają #rozowepaski ok 30stki, bo "w tym wieku to już po przejściach, masa traum po jej exach, pewnie jakieś spiertolenie po nieudanych związkach, więc będzie zgorzkniała, już nie będzie chciała się starać, po co to komu, lepiej brać młodą bo nie traktuje cię przez pryzmat swoich ex"

Ale jak niebiescy są po przejściach że swoimi ex, i nie chcą z tego tytułu ślubu czy innych wykazów starania wobec nowej kobiety, bo jej nie ufają (ex - coorvie zaufał, a nowa może się okazać naprawdę wartościową kobietą, ale i tak nie zasługuje na to, co dostała jej poprzedniczka za sam fakt posiadania tzipy, tsks się musi znacznie bardziej starać żeby dostać połowę tego, co tamta) bo też mają jakieś traumy, to przecież "dobrze miras, tak trzymaj, tak trzeba robić!"

Skoro kobieta po przejściach z ex jest dla facetów bezwartościowa i niepotrzebna, to facet po przejściach tym bardziej, im gorsze przejścia z ex tym gorszy z niego partner, nie dość że dał swoje najlepsze lata na jakąś szmule, to jeszcze dał się takiej idiotce bez wartości owinąć wokół palca i wykorzystać, a więc taki koleś nie ma rigczu, za to przez nagłą nieufność wobec nowej jest problematyczny, bo przez swoje złe przeżycia będzie znęcał się psychicznie nad nową partnerką, wymyślając i zarzucając jej czyny, których nie popełniła, bo facetowi się coś ubzdurało, ponieważ wyszedł taki z założenia, że jeśli jego ex tak robiła, to nowa tym bardziej.

Szkoda marnować życie na takich toksyków.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #seks #blackpill
  • 90
@serniczek_z_rodzynkami byku, nie daj się zielonce!


Pokaż gdzie jest jej miejsce!
A niech p0lka wie, a co!

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Taaa wiem, że to wygląda śmiesznie jak się wykłócam z różowymi tu na wypoku ale cóż XD
Sam mam z tego ubaw. Przynajmniej widać jak na dłoni ich odklejenie i paniczny strach
@Ksut_Melodi: czyli dochodzimy do wniosku że

Facet może ruchać, kobieta nie
Facet ma władzę, kobieta nie
Facet powinien być dominujący kobieta uległa

To co kurła wolno kobiecie? Wszystko co fajne i miłe jest zabronione, są tylko obowiązki, zakazy i nakazy.

To jakie życie kobiety ma sens jak to ona zawsze musi się dostosować?

A potem czytam piertolenie, że baby mają LEPIEJ niż faceci xd
@AlienFromWenus kurde nic nie zrozumiałaś chyba ... Dobra nie chce mi się od nowa. Przeczytaj sobie wszystko jeszcze raz to może zrozumiesz.

A w skrócie siedź sobie w związku z tym Twoim niebieskim, bądź mu wierna, opiekujcie się sobą nawzajem i wszystko będzie dobrze.
Szkoda marnować życie na takich toksyków


@AlienFromWenus: masz rację ale te double standards to nie my robimy tylko kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzimy dziewczynę 30 lat po przejśćiach to na żonę nie chcemy; ale dziewczyny widzą mężczyznę 30 lat, który nie jedną kobietę miał i nie mają nic przeciwko by mieć takiego męża. Zacznijcie dyskryminować mężczyzn z bogatą przeszłością, nie sypiać z nimi, nie wiązać się
@AlienFromWenus: wychodzi na to, co powyżej napisała zielona rozowa - jesteś albo Madonną zawsze dziewicą albo ladacznicą
Nie ma nic pomiędzy, a po 30stce to już wszystko jedno czy święta czy nie- już nikt cię nie zechce, bo z założenia wykopków „loszki to qrwy”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlienFromWenus: itt generalizowanie albo bazowanie na pojedynczych przypadkach. Różne są kobiety i różni mężczyźni. Trzeba mieć nosa do ludzi żeby nie #!$%@? się na minę. Ot cała filozofia
@AlienFromWenus: @delikatesowa: Musicie zrozumieć, głoszenie prawdy w tym temacie nie wynika z frustracji i niechęci do kobiet. Obecnie dziewczynom wmawia się że za młodu powinny się wyszaleć i nie wiążą się z tym żadne konsekwencje, a o zakładaniu rodziny lepiej zacząć myśleć po 30. Jest to kłamstwo, ale kiedy dziewczyny przekonują się o tym na własnej skórze, jest już za późno. Dla was też jest już za późno, ale wiele
@AlienFromWenus: Jak niebieski pasek olewa różowy pasek w okolicach 30stki to nie jest dziwne bo to tak jakby brać się za starą furę, mając możliwości na nowszą i lepszą.
Jak różowy pasek w okolicach olewa niebieski pasek w okolicach 30stki to zwykle ze względu na sam wygląd bo wartość faceta nawet po przejściach w wieku 30 jest wyższy niż kobiety w podobnym wieku.

NATOMIAST w okolicach 16-25 jest kompletnie na odwrót!!!
Piszesz bzdury. Kobieta po 30 stce nie jest stara, to dalej młoda kobieta


@delikatesowa: Ja nikogo nie atakuję. Stwierdzam fakty. Nigdzie nie napisałem, że kobieta po 30stce jest stara tylko jej wartość na rynku świn drastycznie spada.

A porównanie kobiety do samochodu to już jest combo spiertolenie


Porównanie jest sensowne bo wychodzi z niego ciąg logiczny. To, że tego nie pojmujesz świadczy wyłącznie o Tobie.

Piszecie BZDURY, i atakujecie kobiety ktore
@tbhilt: Drastycznie spada? Pokaż mi jakis wykres na ten temat. Kobiety po 30 stce są mile widziane jako partnerki wśród mężczyzn. To głównie w Polsce, Rosji i krajach Arabskich chłopy szukają jak najmłodszych.
@delikatesowa: Ty sie srasz bo piszesz takie rzeczy. Normalny człowiek nie zajmuje sie takimi tematami, bo ma ciekawsze rzeczy do roboty. I tak, obrażasz kobiety i piszesz jakieś bzdury.


Wskaż mi jeden cytat gdzie obraziłem jakąkolwiek kobietę. Czekam.
Dlaczego młodzi ludzie tak bardzo boją sie wieku średniego? Mam starszych znajomych, i nikt nie ma takich rozkmin jak wy. Normalny facet zajmuje sie innymi sprawami, niż jakieś wykresy i co kobieta powinna, a co nie. Rościcie sobie prawa, do mówienia tego co jest rzekomo dobre, a co nie - a kim wy jesteście, że dajecie sobie do tego uprawnienia? Wasza "prawda" to tylko osobiste przekonania. Dlatego w Polsce ludzie są tacy
Drastycznie spada? Pokaż mi jakis wykres na ten temat. Kobiety po 30 stce są mile widziane jako partnerki wśród mężczyzn. To głównie w Polsce, Rosji i krajach Arabskich chłopy szukają jak najmłodszych.


@delikatesowa: For those that don't know, they tested on 4 cities in the US, hence each city has one line for women and one for men.

Źródło: https://www.reddit.com/r/dataisbeautiful/comments/affe8q/desirability_rank_of_men_and_women_by_age_oc/
źródło: comment_1665771918D0MCjRmyEpvNgXxD9EN5UL.jpg
@tbhilt: Wartość człowieka to nie tylko atrakcyjność seksualna. Przy okazji, jak dziewczyna ma więcej niż 25 lat to nadal jest bardzo atrakcyjna i pożądana. No chyba, że ktoś ma zaburzenie jak Dicaprio - ale takiemu już nic nie pomoże. To tyle odemnie. Nie wołać mnie, nie będę sobie weekendu psuć bo wyruszam na imprezkę ( )
@tbhilt: To z Toba nie ma sensu. Opieranie swoich poglądów na jednym wykresie jest śmieszne. I pokazuje to, jak toksyczny jesteś. Normalny, zdrowy psychicznie facet nie zajmuje sie takimi rzeczami. I nie pisze, ze młode kobiety są stare. Jestescie zaburzeni, zacofani i odklejeni. Wasza "prawda", to wasze urojenia. I nie pokrywają sie one z rzeczywistością. Jesteście zakałą tego narodu. Dlatego zawsze będziecie nieszczęśliwymi ludźmi. Żegnam.
@21374201 tak naprawdę to ,,doświadczenie w byciu w związku" jest nic nie warte bo każda osoba jest inna, a więc każdy związek jest inny. Dlatego nie definiuje to mojej wartości jako faceta/partii. Mogę być wbrew zaaaajebistą partią tylko tak się złożyło, że do tej pory nie spotkałem żadnej odpowiedniejszej dziewczyny albo jakoś tam się wymijaliśmy bez zaznajomienia się ze sobą.
Wiesz chodzi o hipokryzję

Że różowe po przejściach są be, tylko dziewice, najlepiej bez związku żadnego w przeszłości, nietknięte palcem mężczyzny, bo inaczej to zgorzkniałe stare baby.


@AlienFromWenus: :) czytasz wykop i najpewniej przesadzone deklaracje.

Nikt normalny nie będzie oczekiwał, że ładna dziewczyna będzie dziewicą.