Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy: @okretowy_sanitariat: dlatego pytam ile trzeba czekać, żeby nie szkodzić. Ogółem jestem mega zdrowy, morfologia wskazała, że wszystko mam też w normie. Moje branie narkotyków to jakieś małe ilości koksu dwa razy do roku i zioło, alko nieco częściej. Chcialbym pomoc skoro jest kryzys, jestem w stanie się poświęcić i nie brać, szczególnie, że i tak mi się przeżarło to już.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ramboski: może jeśli jest ktoś z #medycyna to ci powie jaki jest czas rozkładu tego co bierzesz ale to i tak nie odpowie na wszystkie pytania czy aby na pewno nie szkodzisz. Morfologia to jedno, toksykologia i inne badania też by się przydały a i to nie gwarantuje bezpieczeństwa dla biorcy jeśli jest szczególnym przypadkiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ramboski: sprawdzane są podstawowe wyniki, potem pewnie podczas zamówienia krwi na toczenie inne parametry ale jeśli np przyjąłes jakieś leki czy coś to mogą tego nie wykryć a ten może zareagować w organizmie biorcy. Może po prostu idź do takiego centrum (do którego nie będziesz chodził) i zapytaj lekarza wprost. Nic ci się nie stanie a dostaniesz pewne info.
@Ramboski kiedyś w pl na wniosku było pytanie o narko, a ostatnio jak byłem to tylko o substancje przyjmowane przez igłę
No ale tak na chłopski rozum te dwa tygodnie od czegokolwiek bym sobie odpuścił przed oddawaniem
A jak jesteś po jakimś ciągu czy bardziej obfitym użytkowaniu to i więcej