Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że zanim powstał obecny system unikalnych questów(update 7.2) dla danego gracza - wcześniej przedmioty-nagrody pojawiały się na mapie.

Część z nich z serii tzw. "rare" rzadkich przedmiotów pojawiała się tylko raz na reset mapy, który występuje po wprowadzeniu aktualizacji - zazwyczaj dwa razy do roku. Podobnie było z pewnym miejscem na Edron, gdzie aktualnie możemy znaleźć teleport do pomieszczenia, w którym znajdują się Demony, Banshee oraz jako nagroda pewien demoniczny hełm.

Od aktualizacji wprowadzającej Edron 6.4(2 listopad 2001 r.) do 7.2(16 grudnia 2003) zamiast Demon Helmetu w jego miejscu co reset mapy pojawiała się skrzynia z następującymi przedmiotami: Demon Legs, Ring of the Skies, Blue Tome, Guardian Halberd, Medusa Shield, Dwarven Axe, 8 Small Diamonds, Ankh. Samo zadanie też było dużo "łatwiejsze", ponieważ zamiast teleportu, do pokoju finałowego prowadziły schody. W pomieszczeniu były "tylko" Demony.
#ciekawostkitibia #tibia
FoxX21 - Czy wiesz, że zanim powstał obecny system unikalnych questów(update 7.2) dla...

źródło: comment_166573149427b7NfPkxtLQ7BsGLFQSqA.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vegasik69: swoja wiedza, kiedyś skoro interesowałem się historią Tibii, zapisywałem różne rzeczy, czytałem fora, wywiady z pracownikami CipSoftu, sporo wiedzy "ukrytej" jest na starych tibijskich forach. Dużą kolekcję zdjęć(z której korzystam) ma Dark Gladir na swoim dysku google.
  • Odpowiedz
wiesz do czego służyła ikonka sd na pasku zadań i loki tooks? To jakieś boty były?


@kaaaPiii: jeżeli dobrze pamiętam to chyba tibia auto, bardziej addon niż bot, autowybieranie run, liczenie expa, takie pierdoły.
  • Odpowiedz
dla mnie najgorszym elementem, jaki zniszczył Tibiałkę


@FoxX21: dla mnie zniszczenie pvp, przez wprowadzenie autocelowania, już nie można było wygrywać z ludźmi na wyższym lvlu samym skillem, cała walka to teraz stanie naprzeciw i ogladanie cferek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
: dla mnie zniszczenie pvp, przez wprowadzenie autocelowania


@Kajtosz: niby tak, ale popatrz, że w jak nie było autocelowania to i tak wtedy ludzie byli nieuczciwi i używali botów które celowały wtedy za nich
  • Odpowiedz
@siepan: dodali jakas wyspe i potworki nowe no i tam jeszcze sa niedociagniecia w wygladzie klienta i w niektorych miejscach na mapie zeby bylo odwzorowane na 100%, no ale to nie ma wiekszego wplywu na nic
  • Odpowiedz
@FoxX21: Tak było część graczy jechało na bocie. np: Del’Toro na Isarze. Tylko, to poszło w złą stronę. Zamiast ograniczyć ilość botów, dodali bota wszystkim. Tak było zapewne łatwiej.
  • Odpowiedz
a z czego wynika to "prawie"?


@siepan: jest jakaś customowa mapa, nie ma ankrahmun i południowej części Daramy, jest kilka customowych potworków i armory mają niekiedy zmienione stary, żeby było czuć różnicę między nimi. Oprócz tego pod względem mechaniki itp to całkiem nieźle odwzorowane 7.4 na bazie oryginalnego 7.72
  • Odpowiedz