Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że zanim powstał obecny system unikalnych questów(update 7.2) dla danego gracza - wcześniej przedmioty-nagrody pojawiały się na mapie.

Część z nich z serii tzw. "rare" rzadkich przedmiotów pojawiała się tylko raz na reset mapy, który występuje po wprowadzeniu aktualizacji - zazwyczaj dwa razy do roku. Podobnie było z pewnym miejscem na Edron, gdzie aktualnie możemy znaleźć teleport do pomieszczenia, w którym znajdują się Demony, Banshee oraz jako nagroda pewien demoniczny hełm.

Od aktualizacji wprowadzającej Edron 6.4(2 listopad 2001 r.) do 7.2(16 grudnia 2003) zamiast Demon Helmetu w jego miejscu co reset mapy pojawiała się skrzynia z następującymi przedmiotami: Demon Legs, Ring of the Skies, Blue Tome, Guardian Halberd, Medusa Shield, Dwarven Axe, 8 Small Diamonds, Ankh. Samo zadanie też było dużo "łatwiejsze", ponieważ zamiast teleportu, do pokoju finałowego prowadziły schody. W pomieszczeniu były "tylko" Demony.
#ciekawostkitibia #tibia
FoxX21 - Czy wiesz, że zanim powstał obecny system unikalnych questów(update 7.2) dla...

źródło: comment_166573149427b7NfPkxtLQ7BsGLFQSqA.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Trueslap36: @Rudinji: dla mnie najgorszym elementem, jaki zniszczył Tibiałkę i zrobił z niej OTSa to wprowadzenie Yalahar, miasta jak z OTS z prawie teleportami na repspawny. Kiedyś chcąc expić na Demonach szło się na Edron/Goromę, jakieś dwarfy - Kazordoon, Elfy - Venore, Warlocki - Demona, Quardy - Libery Bay. A wprowadzenie Yalahar - miejsca, gdzie masz wszystko i to jeszcze na wyciągnięcie ręki po wyjściu z depo ubiło
  • Odpowiedz
@FoxX21: dlatego po ostatnim powrocie do gry postanowilem nigdy nie odwiedzać terenów innych niż mapa dla Facc, edron, darashia, ankh i tiquanda. Zobaczymy czy da sie tak zyc.
  • Odpowiedz
@Rudinji: gram na live serverze, poprostu postanowilem sam sobie nalozyc pewne ograniczenia. Nie jestem jeszcze w stanie nic sensownego na temat tego sposobu gry powiedzieć, bo wbiłem jakiś tam 30lvl, póki co zabawa przednia, jak zawsze na low lvl, zobacze co będzie później.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@FoxX21: mnie to najbardziej wkurza jak teraz takie mapy robią że nie wiadomo na jaki sqm można stanąć a na jaki nie. Np. tam gdzie takie potworki podobne do mięsnego kotleta biegają xd Roshe ma to mówią chyba. No ale yalahar to faktycznie OTS jak cholera.
  • Odpowiedz
@schreder: a weź pójdź na "odświeżony" Outlaw Camp na FACCu - kiedyś lubiłem tam łazić, było gęsto drzew, trzeba było dużo chodzić po ukosie - a teraz nasrane jakiś pnikaów i konarów i też nigdy nie wiem czy na daną kratkę mogę wejść czy nie.
  • Odpowiedz