Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że zanim powstał obecny system unikalnych questów(update 7.2) dla danego gracza - wcześniej przedmioty-nagrody pojawiały się na mapie.

Część z nich z serii tzw. "rare" rzadkich przedmiotów pojawiała się tylko raz na reset mapy, który występuje po wprowadzeniu aktualizacji - zazwyczaj dwa razy do roku. Podobnie było z pewnym miejscem na Edron, gdzie aktualnie możemy znaleźć teleport do pomieszczenia, w którym znajdują się Demony, Banshee oraz jako nagroda pewien demoniczny hełm.

Od aktualizacji wprowadzającej Edron 6.4(2 listopad 2001 r.) do 7.2(16 grudnia 2003) zamiast Demon Helmetu w jego miejscu co reset mapy pojawiała się skrzynia z następującymi przedmiotami: Demon Legs, Ring of the Skies, Blue Tome, Guardian Halberd, Medusa Shield, Dwarven Axe, 8 Small Diamonds, Ankh. Samo zadanie też było dużo "łatwiejsze", ponieważ zamiast teleportu, do pokoju finałowego prowadziły schody. W pomieszczeniu były "tylko" Demony.
#ciekawostkitibia #tibia
FoxX21 - Czy wiesz, że zanim powstał obecny system unikalnych questów(update 7.2) dla...

źródło: comment_166573149427b7NfPkxtLQ7BsGLFQSqA.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rudinji: Dura online 7.4 stoi online 2 lata i nawiązuje jeszcze do starszych tibii niż 7.4 np wyglądem pewnych przedmiotów i run

Jest jeszcze tibiantis który jeszcze bardziej trzyma się konwencji tibii 7.4 ale wg mnie dura jest ciekawsza. To jedyne dwa serwery obecnie spełniające te kryteria.
  • Odpowiedz
@FoxX21: fajne wpisy, jak widać sporo osób pod każdym wpisem pyta o możliwość gry na serwerach 7.4 możesz pod wpisami umieszczać linki do tibiantisa i dury myślę że wielu osobom to pomoże złapać trochę nostalgii
  • Odpowiedz
@Allbis: wiesz, nie grałem i nie bardzo znam te OTSy więc nie chcę nic umieszczać na ich temat no i plus to, że nie chcę, aby to było odbierane jako reklama serwerów
  • Odpowiedz