Wpis z mikrobloga

#kononowicz #sprawadlareportera
Przecież pan Kaszewiak powiedział w programie, że przed nagraniem rozmawiał z Kononowiczem: byłym posłem, przyjacielem Lecha Kaczyńskiego, znajomym królowej Elżbiety, ochroniarzem Jana Pawła II, budowniczym dróg i parków w Białymstoku, zdunem i czołgistą, niedoszłym misjonarzem z Afryki, wnukiem Józefa Piłsudskiego.
I ten pan Krzysztof powiedział mu, że wszystko jest dobrze.
Więc ja również nie rozumiem, czemu komuś przeszkadza to, że ktoś zamontował na posesji pana Krzysztofa monitoring i wrzuca do internetu jak pan Kononowicz pije mocz, mieszka w zaśmieconym mieszkaniu, nie myje się tygodniami i nie potrafi obsługiwać glukometru, chociaż jest chory na cukrzycę.
I komu przeszkadza, że prowadzący kanał pana Krzysztofa - przewodniczącego Biura Interwencji Obywatelskiej - zarabia na tym jakieś 15-30 tysięcy złotych miesięcznie? Przecież jakaś gwiazda z USA za zdjęcie na instagramie zarobiła 14 milionów dolarów w jeden dzień!
DLACZEGO CHCECIE CENZUROWAĆ INTERNET!? #patostreamy
potatowitheyes - #kononowicz #sprawadlareportera
Przecież pan Kaszewiak powiedział w...

źródło: comment_1665722083jeQL9xj7QSfVmOdmYCJk6k.jpg

Pobierz
  • 12
@potatowitheyes: a ja się dla kaszewiaka nie dziwię się jemu. Po słyszeniu tej jakże zacnej historii swojego kolegi po fachu wraz z przedstawieniem tak obszernego CV,
podparte wpływowi na całym świecie znajomościami pana Krzysztofa,
zwieńczone i to jeszcze jak zacnie,
tytułem bodyguard boży papieża Polaka Jana Pawła II,
a to wszystko wzmocnione silną wonią o zapachu dominacji genetycznej potężnego warmanina.
Nie dziwię się, że typowi #!$%@?ło, po takim chorosczańskim combo?
Mecenasik
@potatowitheyes a ch*ja się znasz, dopóki nie dochodzi do łamania prawa to Konon, póki nie jest ubezwłasnowolniony (ma prawo żyć, jeść, chorować, dawać się wykorzystywać jak tylko chce.
To się nazywa wolność, a jej ograniczanie to cecha systemów totalitarnych.
Widzisz w tym łamanie prawa? Zgłoś do prokuratury, niech sąd oceni.
Uważasz, że to co pokazują jest nieetyczne? Zgłoś na YT, nie oglądaj, zmień serwis, postuluj zmianę prawa, pilnuj swoich dzieciaków, żeby nie
a ch*ja się znasz, dopóki nie dochodzi do łamania prawa to Konon, póki nie jest ubezwłasnowolniony (ma prawo żyć, jeść, chorować, dawać się wykorzystywać jak tylko chce.

To się nazywa wolność, a jej ograniczanie to cecha systemów totalitarnych.

Widzisz w tym łamanie prawa? Zgłoś do prokuratury, niech sąd oceni.

Uważasz, że to co pokazują jest nieetyczne? Zgłoś na YT, nie oglądaj, zmień serwis, postuluj zmianę prawa, pilnuj swoich dzieciaków, żeby nie oglądały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@potatowitheyes: nie oglądam tego gówna, ale czy Konon bez tej całej atencji żył by inaczej?
Czy zmieniłoby się tyle, że nikt by na nim nie zarabiał ale i on by nawet grosza nie dostawał i zgnił w tym syfie w zapomnieniu?
Bo jakby nikt się w okół niego nie kręcił to nagle by posprzątał w domu, nauczył się pilnować cukru, regularnie chodził na badania a w jego otoczeniu nie kręciło by
@potatowitheyes: ej ale o co w ogóle chodzi z tym kononem? myślałem, że mirko generalnie siedzi i to ogląda a po wczorajszych komentarzach podczas emisji tego materiału odniosłem wrażenie, że jest dużo zwolenników zlikwidowania tego streamu?

Można jakieś tl;dr dla niewtajemniczonego?
nie oglądam tego gówna, ale czy Konon bez tej całej atencji żył by inaczej?


@Tasde: na 100% w kwestii zachowania, higieny i charakteru nic by się u niego nie zmieniło. Ale przestałby być traktowany jak dziwoląg w cyrku. I pewnie powróciłyby obiady z opieki społecznej i pomoc z MOPSu białostockiego. Na pewno nie zmusiłoby go to do pójścia do pracy czy coś w tym stylu. Natomiast pracy musiałby wtedy szukać ktoś
@vinmcqueen kaszewiak zachował się jak prawnik, ocenił sytuacje w zakresie swoich kompetencji. Wyroki sądów itd. Itp. Nie widział wywiadów z jedną i drugą stroną. Nie dane mu było wysłuchać knura. Nie dziwię się, że na podstawie nie wielkiej ilości informacji objął stanowisko jakie objął, bo tego sie od niego oczekuje. Ktoś musiałby go wprowadzić w ten świat wcześniej, żeby się zachował jak normalna osoba. Kononowicz pokazywał nie jednokrotnie, że w krótkiej rozmowie