Wpis z mikrobloga

Ideologia redpillu to maszynka stworzona do dojenia hajsu z frajerów, a najlepszym tego przykładem jest mój znajomy, z którym kiedyś pracowałem. Pisałem tu już kiedyś jego historię i do tej pory dobitnie mnie to śmieszy. Chłop przez całe swoje życie generalnie nie miał powodzenia u kobiet, a wcale nie był brzydki, był po prostu przeciętniakiem z 180cm. Pewnego dnia podchwycił w necie temat redpillu, sztuki podrywu, uwodzenia i PUA no i od tamtego momentu maszynka ruszyła.

Gość był największym redpillowcem i kołperem, jakiego kiedykolwiek spotkałem osobiście. Codziennie dzień w dzień oglądał frywolnego i tą śmieszną szkołę uwodzenia, robił to nawet na przerwie w robocie. Spędzał łącznie po kilka godzin dziennie na yt oglądając trenerów podrywu, PUAzjebów i innych uwodzicieli biorąc od nich jakże życiowe lekcje. Kupił i przeczytał kilka jak nie kilkanaście książek o uwodzeniu i rozwoju osobistym, a kulminacją tego wszystkiego było jak zaczął sam zapisywać się na szkolenia na żywo tych redpillowców #!$%@?ąc grube siano na ich całe programy i kursy spędzając na tym KILKA LAT.

Efekt? ANI JEDNEGO udanego związku trwającego więcej niż 2 tygodnie, wyrwane raptem kilka lasek, z których chyba tylko JEDNA dała mu zaruchać. Cena? SETKI zmarnowanych godzin życia na kursy i czytanie, które mógłby przeznaczyć dla siebie i dla zarabiania. Łącznie KILKA TYSIĘCY złotych wyrzuconych w błoto na szkolenia, paliwo, wyjścia do restauracji i klubów.

Macie teraz obraz tego czym się kończy cope i słuchanie #!$%@? frywolnych i innych peldzejów. Oczywiście zaraz zlecą się tu redpillowcy, którzy napiszą że wszystko zmyśliłem, a najpewniej @eldzej_10 wysra osobny wpis że pewnie chłop robił wszystko źle niezgodnie ze sztuką, nie starał się odpowiednio mocno i musi na to poświęcić jeszcze więcej lat i jeszcze więcej pieniędzy. Ciśniecie po blackpillowcach, że wpędzają ludzi do grobu, a tymczasem jest na odwrót i to prędzej przez was jakiś zrezygnowany mirek jebnie magika przez serię niepowodzeń, zamiast po prostu przeznaczyć czas dla siebie i zająć się sobą. Chłop gdyby zamiast wchodzić w redpill i pua zająłby się sobą, to dzisiaj byłoby go stać na całkiem dobre i używane auto, byłby w lepszej sytuacji życiowej, a skończył na tym że nie ma ani majątku ani dziewczyny. Został z niczym, a zmarnowanego czasu z życia nikt mu nie przywróci. Kursy redpillowe i PUA powinno się zakazać prawnie przez żerowanie na ludzkim nieszczęściu.

Z dedykacją dla @Pozytywny_gosc @eldzej_10 @Jah00 @LatajacyJeczmien

#blackpill #redpill #zwiazki #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #samotnosc
  • 80
  • Odpowiedz
masz jakieś dowody na poparcie tych danych wyssanych z dupy czy klasycznie to tylko twoje własne obserwacje?


@Fekalny_okuratnik: Klasycznie. Dowody są wszędzie, wystarczy się rozejrzeć i popatrzeć z kim łażą ładne kobiety. Jakoś dziwnym trafem z ładną zawsze jest alfa, może być brzydal, może być biedny, albo nie, ale zawsze jest to alfa. Związki atrakcyjnej kobiety z beciakiem nie istnieją w środowisku. Pokaż mi taki związek. Zawsze okaże się, że facet
  • Odpowiedz
Efekt? ANI JEDNEGO udanego związku trwającego więcej niż 2 tygodnie, wyrwane raptem kilka lasek, z których chyba tylko JEDNA dała mu zaruchać. Cena? SETKI zmarnowanych godzin życia na kursy i czytanie, które mógłby przeznaczyć dla siebie i dla zarabiania. Łącznie KILKA TYSIĘCY złotych wyrzuconych w błoto na szkolenia, paliwo, wyjścia do restauracji i klubów.


@Fekalny_okuratnik: I git. W końcu lepsze nawet to niż tylko siedzieć przed komputerem i bez przerwy biadolić
  • Odpowiedz
I jeszcze jedno. Do PUA nie są potrzebne żadne pieniądze. Cała wiedza jest dostępna w Internecie za darmo! Reszta to po prostu ciężka praca. Tak samo jak z siłownią czy z nauką angielskiego. Możesz mieć personalnego trenera jak cię stać, ale nie musisz.


@Jah00: I tu jest pies pogrzebany, komu by się chciało całymi latami szukać wiedzy w internecie która nie dość że jest bardzo rozproszona i ciężko ją skompletować, to
  • Odpowiedz
@Jah00:

1) Jeśli porażki nie mają na Ciebie wpływu to znaczy że jesteś głupi i potrafisz walić głową w ścianę aż... rozwalisz głowę(najczęściej) i nic z nich i tak nie wynosisz, bo nie potrafisz analizować tylko musisz przekonać się na własnej dupie Nice haha

2) Alfą jest każdy kto nie potrzebuje pustej baby ani Ferrari i potrafi być sam i być szczęśliwym bo znajdzie się ktoś będzie właścicielem korpo; jesteś pustym
  • Odpowiedz
@daro1: Cała istotna wiedza związkowa w 1nym miejscu to jest 200 zł(przysłowiowe) i jest dostępna tylko trzeba czasu by to ogarnąć i zastosować/umiejscowić siebie na rynku bab

Raczej cena groszowa jeśli chodzi pragmatyczną zawartość
  • Odpowiedz
@navaare: I nie ma takiej możliwości żeby przekładając to na realne próby się nie sparzyć. Owszem wypadałoby wiedzieć jak od podstaw funkcjonują relacje związkowe ale to po przeczytaniu pozostanie tylko teorią. A z babami to można się sparzyć tak że po kilku nieudanych próbach może się odechcieć forever. Zwłaszcza jak się trafi na jakieś mega toksyczne przypadki, choć bardzo atrakcyjne. I niby to przed tym przestrzegają mistrzowie redpill/pua, w sumie nawet
  • Odpowiedz
@daro1: No właśnie chodzi o to studium przypadków i zachowań żeby je ogarniać i wiedzieć co gdzie prowadzić, tylko cuckoldy i simpy zwalają odpowiedzialność w całości na facetów, ale prawda jest taka że relacja jest dealem obustronnym reszta to układ Tyle co jedna strona nie zrobi, druga też nie nadgoni i to się będzie kumulować
  • Odpowiedz
Więc PUA działa, bo osobowość alfy i status to 80% postrzegania atrrakcyjności przez kobiety, a tylko co najwyżej 20% wygląd i cechy fizyczne.


@Jah00: 20% to wygląd i cechy fizyczne xD. Gdyby tak było to laski na tinderze w opisie by miały, że szukają dominującego faceta a nie 185+. Zamień wartości % to może zaczne się z Tobą zgadzać chociaż w dzisiejszych czasach social media wyglad to może być nawet 90%
  • Odpowiedz
chociaż w dzisiejszych czasach social media wyglad to może być nawet 90% sukcesu.


@CloudSpanner: wyglad to praktycznie 100% sukcesu - nie zaprezentujesz charakteru i pozawygladowych zalet jesli nie przejdziesz pozytywnie testu na atrakcyjny wyglad
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: Napisałem 90% bo faktycznie jest jakiś mały odłamek w którym możesz zaprezentować się bardzo dobrze ale potem okazuje się, że masz fobię społeczną połączoną ze zespołem downa i autyzmem i jednak w tym wypadku nic z tego nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
możesz zaprezentować się bardzo dobrze


@CloudSpanner: jesli ktos dobrze wyglada, to od zawsze dostaje pozytywny feedback od otoczenia i warunek

okazuje się, że masz fobię społeczną połączoną ze zespołem downa i autyzmem


nie jest spelniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: > nie jest spelniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czekam na jakiegoś mentalcela, który przyjdzie i napisze, że co prawda on ma tylko 192cm wzrostu i norwood 1 ale ma taką fobie spoleczną, że nie daje sobie rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)...
  • Odpowiedz
napisze, że co prawda on ma tylko 192cm wzrostu i norwood 1 ale ma taką fobie spoleczną, że nie daje sobie rady


@CloudSpanner: slowwo klucz napisze bo napisac, to ja tez moge ze mam 100 milionow dolarow na koncie, przeciez nigdy bym w internecie klamstwa nie napisal, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Dokładnie tak jest. Te wszystkie pierdoły o statusie i jego atrakcyjności, wzięły się z tego, że kiedyś jakiś król, arystokrata mógł narzucić swoją wolę, a normalnie nigdy by się nie podobał.
  • Odpowiedz
@navaare: No to na każdym niestandardowym przypadku albo nie opisanym w takiej książce gość który ją przeczyta a nie ma doświadczenia leży. Zresztą kobiety i tak zawsze będą lepsze w te klocki ponieważ to jest ich broszka, to jest ich działka i doskonale odnajdują się w świecie ludzi. Są w stanie wyczuć sztuczne i szablonowe zachowanie. Obserwując kanał Frywolnego to ten nagrywa coś na różne przypadki ale one nie dotyczą udanych
  • Odpowiedz