Wpis z mikrobloga

Ideologia redpillu to maszynka stworzona do dojenia hajsu z frajerów, a najlepszym tego przykładem jest mój znajomy, z którym kiedyś pracowałem. Pisałem tu już kiedyś jego historię i do tej pory dobitnie mnie to śmieszy. Chłop przez całe swoje życie generalnie nie miał powodzenia u kobiet, a wcale nie był brzydki, był po prostu przeciętniakiem z 180cm. Pewnego dnia podchwycił w necie temat redpillu, sztuki podrywu, uwodzenia i PUA no i od tamtego momentu maszynka ruszyła.

Gość był największym redpillowcem i kołperem, jakiego kiedykolwiek spotkałem osobiście. Codziennie dzień w dzień oglądał frywolnego i tą śmieszną szkołę uwodzenia, robił to nawet na przerwie w robocie. Spędzał łącznie po kilka godzin dziennie na yt oglądając trenerów podrywu, PUAzjebów i innych uwodzicieli biorąc od nich jakże życiowe lekcje. Kupił i przeczytał kilka jak nie kilkanaście książek o uwodzeniu i rozwoju osobistym, a kulminacją tego wszystkiego było jak zaczął sam zapisywać się na szkolenia na żywo tych redpillowców #!$%@?ąc grube siano na ich całe programy i kursy spędzając na tym KILKA LAT.

Efekt? ANI JEDNEGO udanego związku trwającego więcej niż 2 tygodnie, wyrwane raptem kilka lasek, z których chyba tylko JEDNA dała mu zaruchać. Cena? SETKI zmarnowanych godzin życia na kursy i czytanie, które mógłby przeznaczyć dla siebie i dla zarabiania. Łącznie KILKA TYSIĘCY złotych wyrzuconych w błoto na szkolenia, paliwo, wyjścia do restauracji i klubów.

Macie teraz obraz tego czym się kończy cope i słuchanie #!$%@? frywolnych i innych peldzejów. Oczywiście zaraz zlecą się tu redpillowcy, którzy napiszą że wszystko zmyśliłem, a najpewniej @eldzej_10 wysra osobny wpis że pewnie chłop robił wszystko źle niezgodnie ze sztuką, nie starał się odpowiednio mocno i musi na to poświęcić jeszcze więcej lat i jeszcze więcej pieniędzy. Ciśniecie po blackpillowcach, że wpędzają ludzi do grobu, a tymczasem jest na odwrót i to prędzej przez was jakiś zrezygnowany mirek jebnie magika przez serię niepowodzeń, zamiast po prostu przeznaczyć czas dla siebie i zająć się sobą. Chłop gdyby zamiast wchodzić w redpill i pua zająłby się sobą, to dzisiaj byłoby go stać na całkiem dobre i używane auto, byłby w lepszej sytuacji życiowej, a skończył na tym że nie ma ani majątku ani dziewczyny. Został z niczym, a zmarnowanego czasu z życia nikt mu nie przywróci. Kursy redpillowe i PUA powinno się zakazać prawnie przez żerowanie na ludzkim nieszczęściu.

Z dedykacją dla @Pozytywny_gosc @eldzej_10 @Jah00 @LatajacyJeczmien

#blackpill #redpill #zwiazki #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #samotnosc
  • 80
  • Odpowiedz
1000 razy i nie dostaje żadnego pozytywnego feedbacku to robi się to po prostu źle, albo jest się debilem.


@Jah00: albo po prostu narzędzie do tego stosowane (PUA) jest #!$%@?, szkodliwe, niedziałające totalnie i powinno zostać zdelegalizowane, a kołczom sądy powinny zakazać zawodu i wymierzyć 25 lat więzienia lub 100 zł grzywny
  • Odpowiedz
@Jah00: Ty masz zdolność do odczuwania uczuć? Jesteś robotem? Zrozum, że brzydka osoba nie na szans nawet na trabanta. Jak odpadasz na stracie za wygląd, to nie zagadkę, czy plamy na słońcu.
  • Odpowiedz
Zrozum, że brzydka osoba nie na szans nawet na trabanta.


@gnomol: Ale skąd to wiesz, skoro nic poza brzydkim wyglądem nie zaoferowałeś? Masz karierę? Sukcesy w sporcie? W pracy? Dorobiłeś się pieniędzy? Masz duże grono znajomych? No za co tego trabanta chcesz kupować?
  • Odpowiedz
za rozprzestrzenianie tego syfu w eter, gdyby nikt o tym nie wiedział świat byłby lepszy


@Pozytywny_gosc: Dlaczego miałby być lepszy? Jak patrzę co odpieprzają dzisiejsi młodzi faceci to aż mnie skręca z zażenowania, bo każdą sytuację potrafią spieprzyć i każde powodzenie roztrwonić, przez to że nie mają wiedzy jak postępować z kobietami. To właśnie z tym trzeba walczyć. Potem kobiety mówią, że faceci są beznadziejni i że nie mogą nikogo znaleźć.
  • Odpowiedz
@Jah00: goście ale to ty napisałeś, że masz 40 lat i PUA przestało u ciebie działać jakiś czas temu, bo masz problemy z psychą

A ci 20-25 latkowie co nie znają PUA ruchają topowe 20-25 latki. Dzisiaj widziałem taką sukę na siłowni, że normalnie brak słów. Topowe influencerki z przerobionymi fotami nie mają do niej podjazdu. A ona całowała się z jakimś chłopem co miał dosłownie 30cm w bicu, ale był
  • Odpowiedz
A ty skąd to wiesz?


@gnomol: Nawyk obserwowania innych w barach i klubach i umiejętność odczytywania relacji damsko-męskich wypracowana za dawnych czasów PUA, a także to co widzę w tv w różnych reality show i w Internecie.
  • Odpowiedz
PUA przestało u ciebie działać jakiś czas temu


@Pozytywny_gosc: Nie że przestało działać, tylko że przestałem praktykować. Tak samo na siłce już nie ćwiczę, bo mi się po prostu nie chce.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Znowu się z tobą zgadzam. Naprawdę to widziałem. Mój niski kolega o wzroście 160 cm i przystojnej twarzy (na studiach) miał względne powodzenie, nie że wyrywał modelki, ale seksu my nie brakowało. Ja mając 168 cm górowałem nad nim, ale to on miał seks seb studentkami, a nie ja, tylko dlatego, że był przystojny z twarzy
  • Odpowiedz
@Jah00: Osoby co mają 40+ lat to już czują dużą presje/chęc na wychowanie dzieci, spędzanie czasu na luźnych spacerkach z dzieckiem i żoną, pasje i kariera totalnie nie daje im frajdy
  • Odpowiedz