Wpis z mikrobloga

Assay Group - Carpathian Startup Fest, wymuszona refleksja organizatora?

TL:DR


Dziś świętujemy nasze małe zwycięstwo. Oto po naszym wpisie sprzed miesiąca:
https://www.wykop.pl/wpis/67735641/assay-group-assay-asi-120-pewnosci-jesli-myslelisc/

Organizator się zreflektował i zmienił opis-laurkę Assaya (screen). Co się zmieniło:
1. Zostało dodane, że mowa jest o ASSAY MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. No tak, oczywiście. Ja nie widziałem nigdzie w sprawozdaniach czegoś takiego jak Assay Group. To jest tylko byt marketingowy. Istnieje na Linkedin, facebook itd. I niech wybrzmi ten fragment "Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ".
Niech każdy o tym pamięta.

2. Zniknął poniższy fragment:
"Assay Management jest wpisany do rejestru Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ASI) prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Zapewnia to najwyższe standardy obsługi, pełną transparentność i wysoki poziom bezpieczeństwa."

Jak widać nie powinno się chyba używać KNF do takiej komunikacji. To chyba nieodpowiednie.
Być może też "pełna transparentność", "najwyższe standardy" i "wysoki poziom bezpieczeństwa" okazały się stwierdzeniami trochę na wyrost.

A Wy co myślicie o tej całej sytuacji?
Kto mógł wpłynąć na organizatora, żeby załączył opis lepiej obrazujący rzeczywistość? Przecież na pierwszy rzut oka widać, jakby przyszedł cenzor i nakazał: to dodaj, a to wykasuj.

A tak w ogóle, to ten stary opis jest wykorzystywany na profilach Assay.

Proszę o plusa i komentarz dla zasięgu.

#assay
#assaygroup
#assaymanagement
#assayasi
#finanse
#gielda
#inwestycje
#startup

dodatkowe tagi:
assay management
assay asi
jak inwestuje assay?
co to jest assay?
assay fundusz
assay weksel
assay opinie
jak działa assay
virgola - Assay Group - Carpathian Startup Fest, wymuszona refleksja organizatora?

...

źródło: comment_1665664563d6bImCLaPjMhe66FuY1oEG.jpg

Pobierz
  • 29
Jak tylko zobaczyłem tę zmianę, to się uśmiałem do łez.
Więc zobaczcie, że nasze działanie ma sens. Chłopakom z Assaya chyba bigosu nie starczy.
RARR, czyli Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., została przekonana/przymuszona do zmiany opisu.
prawdziwa refleksja to by raczej była gdyby ich wycofali z tego eventu ale lepszy rydz niż nic ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Manden: Wiadomo.
Ale wiem, że podpisali jakieś porozumienie z Assayem w zakresie współpracy, więc wycofanie się całkowite byłoby pewnie trudne.
@virgola: Mam nadzieję, że ich wszystkie plany obrócą się w pył do 6 pokolenia

Ale to nie tylko nadzieja....bo słowa te nigdy nie są rzucane na wiatr.

Powtórzę:

Wszystkie ich plany związane z ich kłamstwem zostaną obrócone w pył, aż do 6 pokolenia.

To jest bardzo przewidywalne postępowanie

I wszyscy, którzy wiedzieli o tym kłamstwie i nic z tym nie zrobili, a mogli, też i oni będą za to odpowiedzialni.

Virgola