Wpis z mikrobloga

Assay Group - Carpathian Startup Fest, wymuszona refleksja organizatora?

TL:DR


Dziś świętujemy nasze małe zwycięstwo. Oto po naszym wpisie sprzed miesiąca:
https://www.wykop.pl/wpis/67735641/assay-group-assay-asi-120-pewnosci-jesli-myslelisc/

Organizator się zreflektował i zmienił opis-laurkę Assaya (screen). Co się zmieniło:
1. Zostało dodane, że mowa jest o ASSAY MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. No tak, oczywiście. Ja nie widziałem nigdzie w sprawozdaniach czegoś takiego jak Assay Group. To jest tylko byt marketingowy. Istnieje na Linkedin, facebook itd. I niech wybrzmi ten fragment "Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ".
Niech każdy o tym pamięta.

2. Zniknął poniższy fragment:
"Assay Management jest wpisany do rejestru Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ASI) prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Zapewnia to najwyższe standardy obsługi, pełną transparentność i wysoki poziom bezpieczeństwa."

Jak widać nie powinno się chyba używać KNF do takiej komunikacji. To chyba nieodpowiednie.
Być może też "pełna transparentność", "najwyższe standardy" i "wysoki poziom bezpieczeństwa" okazały się stwierdzeniami trochę na wyrost.

A Wy co myślicie o tej całej sytuacji?
Kto mógł wpłynąć na organizatora, żeby załączył opis lepiej obrazujący rzeczywistość? Przecież na pierwszy rzut oka widać, jakby przyszedł cenzor i nakazał: to dodaj, a to wykasuj.

A tak w ogóle, to ten stary opis jest wykorzystywany na profilach Assay.

Proszę o plusa i komentarz dla zasięgu.

#assay
#assaygroup
#assaymanagement
#assayasi
#finanse
#gielda
#inwestycje
#startup

dodatkowe tagi:
assay management
assay asi
jak inwestuje assay?
co to jest assay?
assay fundusz
assay weksel
assay opinie
jak działa assay
Pobierz virgola - Assay Group - Carpathian Startup Fest, wymuszona refleksja organizatora?

...
źródło: comment_1665664563d6bImCLaPjMhe66FuY1oEG.jpg
  • 29
@OczydembaStaneli: Miło mi, a ja jestem Kamil.

Dobrze, że w końcu miałeś ,,jaja,, się przedstawić z imienia. Masz bardo orginalne. Winszuję.

Ale co to ma znaczyć, to co wysłałeś? że umiesz robić screeny, czy co??? Przecież to nic nie przedstawia. Nie dostałem odpowiedzi.

Pytanie o Aforti, było ,,śmieszkiem,, specjalnie dla Ciebie hahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego wysyłasz kłamstwa i pomówienia na tym tagu?

Zapoznaj się z
jeden z drugim, chcecie dramy nakręcać,a widać że pracujecie dla konkurencji z Aforti, ludzie #!$%@? trochę więcej sprytu, chwilkę mi zajęło kim jesteście

ja w ogóle nie jestem z waszej branży kundelku, ale dostrzegłem konfabulacje na wykopie i złapałem was za rąsie na gorącym uczynku, a teraz do budy raz raz


@OczydembaStaneli:
Witam na tagu. Fajnie, że się pojawiłeś.

Czym jest konfabulacja?
https://sjp.pwn.pl/slowniki/konfabulacja.html
1. «zmyślanie, koloryzowanie na jakiś temat»
2. «podawanie