Wpis z mikrobloga

Nadmorska zbjurka( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czas na zapowiedź ostatniej akcji w ramach projektu BARYŁKA22, która odbędzie się już 22 października na Jasnych Błoniach w Szczecinie.
Po długiej przerwie wracamy, aby zakończyć, mamy nadzieję wysokim wynikiem, tegoroczny projekt.
Liczymy na Waszą obecność, a jeśli sami nie możecie przyjść namówcie znajomych i przyjaciół, na pewno wszyscy zdążą.

Tym samym chciałem serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym, którzy wsparli nas w tym niełatwym zadaniu.
Przepraszam także za wszystkie uchybienia oraz nieudane akcje, włącznie z tymi niezrealizowanymi.
To doświadczenie pokazało jak wiele pracy trzeba jeszcze włożyć, aby tak duże przedsięwzięcie mogło mieć ręce i nogi, ale także uświadomiło ile czasu potrzeba na zaprojektowanie akcji o takim zasięgu.
Być może jeszcze kiedyś podejmiemy się podobnych zadań, lecz jak na razie akcja w Szczecinie jest ostatnią akcją terenową organizowaną przez Baryłkę i wracamy do korzeni.
Wielkie dzięki dla:
@Sox-in-the-Box
@MobileVikingsPL
@sorasill jego małe dobro
@ecco i Gusto b
@bkwas i jego BIDO
@wykop i @a__s oraz @m__b
@BulgarskiTaboret i jego Laserak

A już niedługo wrócimy do Was z fantastycznymi informacjami, które trzymam w tajemnicy już od kilku miesięcy. To zdecydowanie przełom w historii Baryłki, który otwiera wiele nowych dróg dla naszej akcji.

22.10.2022
Jasne Błonia im. Jana Pawła II
Parking przy ulicy ks. Piotra Skargi
Ambulans RCKiK Szczecin
Godziny rejestracji 10:00-14:00

#barylka22 #barylkakrwi #krwiodawstwo #szczecin #ciekawostki #podroze #pomagajzwykopem #zdrowie
BarylkaKrwi - Nadmorska zbjurka( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czas na zapowiedź ostatniej akcji w ramac...

źródło: comment_1665657747IdCbS9gV0wXJXH4VaS25dG.jpg

Pobierz
  • 18
@BarylkaKrwi: Hejka choruje na Łuszczycowe Zapalenie Stawów i do ostatniego miesiąca brałem leki biologiczne teraz jestem "na czysto". Czy z tą chorobą mogę oddać krew? Czy muszę odczekać jeszcze po braniu tych leków ? preparat to humira z adalimumab em
@niebadzogrem: nie ma wśród nas lekarza więc dobrze byłoby, żebyś zapytał lekarza w RCKiK. Tam dostaniesz pełną i sprawdzoną informację.

@ktbffh: jasne. Jak tylko oddasz krew możesz zgarnąć pieczarki za tą donację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WeronikaYass: no to idealnie, zapraszamy zatem ʕʔ
Nie ma żadnej reguły. Przyjdź jak Ci wygodnie (byle nie o 14 bo wtedy nie zdążysz) i na