Wpis z mikrobloga

Mirki, co zrobiłem nie tak? Przecież podszedłem, zagadałem, zastosowałem wszystkie sztuczki PUA? Podszedłem z indirectem, typowy cold approach, trzymałem ramę, miałem dobry inner gejm, otworzyłem tą SHB świetnym otwieraczem i zastosowałem ulubioną rutynę! Powinno zadziałać.

Co zrobiłem źle? Czy miałem zbyt wysoką barwę głosu? Czy powinienem od razu eskalować dotyk? Czy podszedłem pod złym kątem? Czy powinienem jej rzucać negi?
Co mam teraz zrobić? Push & pull & legs? Lustro? Chłodnik?

Przecież wzrost i wygląd nie ma znaczenia! Laski nie docenią gdy jakiś przystojniak napisze im na aplikacji, a jak brzydal zagada na żywo to z łatwością wyrywa, laski doceniają zagadania, tak koledzy pisali, pomóżcie?

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
P.....c - Mirki, co zrobiłem nie tak? Przecież podszedłem, zagadałem, zastosowałem ws...

źródło: comment_1665656911ZrMskBARb4Q3IakH35LAMA.jpg

Pobierz
  • 29
@TotalDisaster: w nomenklaturze PUA "chłop" to tylko wymówka i trzeba "zbijać opory" do oporu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Gdy masz wyjątkowo silną ramę to żaden chłopak to nie przeszkoda, tak głosi ideologia PUA
@RychuiPeja: ale jak widzisz kultura gwałtu w 2022 ma sie dobrze - istnieją dalej forum PUA, gdzie młodym, naiwnym i przede wszystkim niskim/brzydkim facetom tłumaczy się, że "kobiety lubią być dotykane"

Intencja wpisu niby dobra, tylko umówmy się - kobiety chcą być dotykane, ale tylko przez przystojnych, normalnych facetów. A na forach w internecie 99% to zaburzeni, toksyczni, desperaci i nie wiadomo jeszcze jacy faceci. Nawet jeśli coś powstaje w dobrej
P.....c - @RychuiPeja: ale jak widzisz kultura gwałtu w 2022 ma sie dobrze - istnieją...

źródło: comment_16656629021xVKkHYK6hZhYn7Bmyc1Ks.jpg

Pobierz