Wpis z mikrobloga

No #!$%@?ło ich tam w tym Rodzie Smoka.
Serio myślałem że w odcinku 8 nie ma najstarszego (Aegona) a jest najmłodszy Dearon.
Zmieniają tych aktorów jak rękawiczki i ni #!$%@? aktor z odcinka 8 nie przypomina tego masturbanta z poprzednich.
Żeby jeszcze tego było mało to średni Aemond okazuje sie w 8 odcinku nie dość ze wyższy to jeszcze z połowę starszy od swojego starszego brata. Casting na Aegona po #!$%@?. Powinien być ktoś starszy od Toma Glynna-Carneya bo to już zaczyna być tragiczne dla osoby nie czytającej książki.

#got #houseofthedragon #gameofthrones #graotron #rodsmoka #serial #takaprawda

ps. Nawet przy tworzeniu obrazka ich odruchowo zamieniłem w e8 i musiałem poprawiać

Pobierz 4pietrowydrapaczchmur - No #!$%@?ło ich tam w tym Rodzie Smoka.
Serio myślałem że w ...
źródło: comment_1665656544cd0C7yHzpDrCLs4yRj8FaB.jpg
  • 22
@4pietrowydrapaczchmur: bo genetyka nie liczy się z pierwszeństwem urodzenia. Jeżeli wylosujesz dobre geny, to będziesz wyższy niezależnie od tego którym dzieckiem jesteś. Często tak jest, że po okresie dorastania to młodsze z rodzeństwa wygląda jak wujek/ciotka starszego.
@Mtsen: No z tym szlachetnym to bym nie przesadzał ( ͡º ͜ʖ͡º) Palenie cywilów smokiem mu też mocno weszło.

@4pietrowydrapaczchmur: Przecież aktor grający Aegona jest prawie trzydziestolatkiem. Ty chcesz jeszcze starszego na jego miejsce? A to, że młodszy brat przerósł starszego wzrostem to takie dziwne? Przecież to nic niespotykanego.
@khaes: Dokładnie. Aemond mógł być tzw. "late bloomerem". Na pewno pomógł mu w jego wyglądzie fakt, że w przeciwieństwie do Aegona, który chlał i ruchał służki i kurtyzany na jedwabnej, raczej nieustannie się wprawiał w walce i trenował.