Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak to jest możliwe, że moje łydki są grubości uda XD kupiłam sobie nowe spodnie, rozmiar XXS, w talii i udach pasują idealnie, a przez prawą łydkę nogawka nie przejdzie do końca XD
są jakieś ćwiczenia na łydy co by się stały bardziej proporcjonalne? pół życia tańczyłam i w większości są to rozbudowane mięśnie, ale ehhhh. Wygląda to okropnie a kupno gaci to dramat.

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
  • 18
pół życia tańczyłam i w większości są to rozbudowane mięśnie


@anuszkiewicz: masz odpowiedz. Zacznij cwiczyc uda i posladki i bedziesz proporcjonalna. Ja wiekszosc zycia jezdze na rowerze, dlugo startowalem w zawodach i mam taki problem, ze spodnie regular fit zazwyczaj opinaja mi sie zarowno na udach jak i lydkach, a w pasie sa za szerokie xD. Od jakiegos czasu nosze glownie joggery, bo inny wybor to szerokie nogawki ktore nie wygladaja
@anuszkiewicz:
Nie wiem czy kroje się zmieniły czy co bo jakoś po pomiarach nie wygląda na to żeby mi się łydki rozrosły przez ostatni rok czy dwa, a też mam ostatnio ogromne problemy żeby kupić coś pasującego.
Albo łydka opięta jak żuk plandeką, albo tyle luzu jakbym w dzwonach chodził ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@anuszkiewicz: no jak masz łydki większe, to chyba ćwiczenia raczej na uda/dupę powinnaś robić, żeby proporcjonalnie wyszły. Ćwiczeń na "zmniejszenie" mięśni nie ma raczej, chyba że zaczniesz ćwiczyć siedzenie w miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)