Wpis z mikrobloga

@luxkms78 Urban chociaż nie ukrywał kim był i nie udawał kogoś kim nie jest oraz nie wycierał sobie gęby patriotycznym #!$%@?. Poza tym uważam że w ostatnich kilkunastu latach czynną walką z kaczyzmem i kaczystowskim reżimem Urban w pewnym stopniu odkupił to co robił w latach 80.

PS Jego życiorys jest bardzo ciekawy. Gdy komuna rządziła to on publikował pod pseudonimem bo #!$%@? mu zakaz pracy dziennikarza za krytykę Gomułki. Gdy PRL
w komusze gadanie i tak nikt nie wierzył


@Hieronim_Berelek: wierzyli, wierzyli, tak jak dzisiaj wierzą TVP - wiele jest jeszcze starych ludzi, którzy tęsknią za komuną, a najgorsze, że młodzi, zamiast się wziąć do uczciwej pracy, to słuchają tego biadolednia swoich starych nierobów, dla których za komuny mieli chociaż zapewnioną egzystencję za nic nie robienie
@Trzesidzida:

publikował pod pseudonimem

przecież każdy wiedział, że to był on ¯\_(ツ)_/¯
to były publikacje polityczne w ogólnopolskiej Polityce a nie jakimś Kurierze Bieszczadzkim gdzie nikogo nie interesowało kto jest autorem tekstu o tym, że wybrano nowego sołtysa albo ocieliła się dwugłowa krowa

nie szedł pod prąd tylko szedł prostą komuszą linią, tak jak jako rzecznik PRL "walczył" z kościołem tak po likwidacji ustroju bronił reżimu i walczył z kościołem wykorzystując
@Kumpel19: Polepszyć sobie wizerunek? Czytałeś kiedyś to gówno? Domyślam się, że może Ci chodzić bardziej o pr-owe zagrywki "śmieszków" z tego tygodnika, które banany uznawały za śmieszne tylko i wyłącznie dlatego, że stały w opozycji do prawicy z czym było im po drodze za co akurat ich nie winię. Nie mogłem jednocześnie nie czuć obrzydzenia kiedy widziałem jak bezkrytycznie zrobili sobie z tego cynicznego bandyty maskotkę w postaci miłego dziadzia o