Wpis z mikrobloga

@luxkms78: Człowiek, którego ciężko skategoryzować.

Z jednej strony komuch, co #!$%@?ł propagandą za komuny - i jak wielu komunistów wyrządził wiele krzywd mimo, że jedyne co robił to biadolił do mikrofonu.

Z drugiej strony, stworzył Tygodnik "Nie" i wytykał polityczne wałki, wpadki oraz przewinienia, bardzo trafnie, rzeczowo.
Zatrudniał też dziennikarzy, dobrych lecz nie do końca lubianych przez władze.

Moja matka przeżyła cały ten okres, bo urodzona w '59 - i jak
@luxkms78:
Czyli jednak troll. A przynajmniej solidny proletariusz umysłowy.
Pominę ocenianie ludzi po nicku na portalu ze śmiesznymi obrazkami, bo to co najmniej niepoważne. Ale fakt że obracasz mój własny własny argument na swoją stronę to już jest pewniak że ty poważny nie jesteś. Przecież to ja się z Ciebie śmiałem że wrzucasz obrazek i traktujesz go jako źródło wiedzy. Jeszcze sam namawiasz do "przeczytania" go XD.

Panie czytający książki, oglądający
ok, ale co w tym złego? Praca jak każda inna.


@Szatan_Krol_Ciemnosci: No nie bardzo, nie jest to zwykła praca. Jest to praca na rzecz reżimu. Ktoś może powiedzieć, że dużo osób pracowało dla systemu. Tylko to nie jest sytuacja, gdzie jesteś jakimś milicjancikiem, którego posadzili na komendzie w Pcimiu Dolnym i nic od ciebie nie zależy. Jesteś osobą, która bezpośrednio działa na rzecz utrzymania reżimu i robi to w najobrzydliwszy, cyniczny
I mówię to jako rocznik 95 który nie poznał tych czasów, ale został nauczony wyrabiać sobie własny osąd.


@ruda_stuleja: I taka ciekawostka - mi dane było poznać te czasy w przeciwieństwie do Ciebie.