Wpis z mikrobloga

@luxkms78: Coś jak Ziobro tez, prawda? Ten sam schemat zachowań.
Przypomnę tylko, że słynnego pana Tomasza Komendę, to pomimio kijowych dowowdów posłał i 12 świadków, ktorzy dali mu alibi, ze był z nimi skazano. I to właśnie Lech Kaczyński jako minister sprawiedliwości wywierał presję na prokuratorów w śledztwie dotyczącym gwałtu i morderstwa 15-letniej dziewczynki i to on naciskał na jego skazanie.

A co do Urbana, tak był kim był i święty
@luxkms78:

Wystarczy "obrazek przeczytać". To chyba nie jest takie trudne?


Ja wiem że jesteśmy na wykopie ale bez jaj nie przesadzasz trochę z zaniżaniem poziomu dyskusji?

Swoją drogą beka mocna z tego co tu się dzieje. Widać jak łatwo sprać mózgi pospólstwu i zaszczuć ich na jedną figurę. To samo teraz masz z Tuskiem i poczekaj parę lat, a jeszcze usłyszysz że był gorszy, bo straszenie komuną Urbana już nikomu do
@luxkms78: jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to wiedziałbyś że zadnej pochwały tu nie ma. Co najwyżej wzruszenie ramionami nad krzywdą miedzynarodowego gangu pedofili. zgłoś mnie do prokuratora Dziura w Dupie i elo.


@WiesniakzPowolania: A takie to rzeczy z pewnością nie ocenia w razie czego żaden wieśniak z powołania ale kto inny gwoli ścisłości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luxkms78: Wątek o obrzydliwym komuchu, a wykopki piszą, że w sumie to nie popełnił przestępstwa więc jest ok XD Morawiecki, Szumowski czy Korwin też są ok, no przecież nie siedzą w więzieniu
Wystarczy "obrazek przeczytać". To chyba nie jest takie trudne?

Ja wiem że jesteśmy na wykopie ale bez jaj nie przesadzasz trochę z zaniżaniem poziomu dyskusji?


@ruda_stuleja: Po nickach też to widać. Czytanie nawet obrazków z memami powoli zaczyna być już trudne dla wielu.

A tak na poważnie to długo by wymieniać kogo nie lubię i za co i zapewne każdy z nas ma podobnie.
@luxkms78:
Ale ty nie widzisz co ty robisz czy udajesz żeby nie wyszło że po prostu trollujesz? Może chcesz po prostu odwrócić uwagę od wojny? Może Ci za to płacą nawet? Nic nie mówię tylko po prostu to co robisz jest aż za głupie.

Wrzucasz info z obrazka. Uznajesz za fakt. Prowokujesz dyskusje. Nie dostarczasz żadnego argumentu. Bo wystarczy przeczytać obrazek. Kurna przeczytać obrazek XD.
A takie to rzeczy z pewnością nie ocenia w razie czego żaden wieśniak z powołania ale kto inny gwoli ścisłości.


@luxkms78: naucz sie pisac po polsku najpierw. Tępienie czarnej bandyterki, złodziei, zdrajców i gwałcicieli dzieci mi osobiscie nie przeszkadza ¯\_(ツ)_/¯
@luxkms78: Wrobiony aż miło. No ale to morderswo było wówczas bardzo medialne no i trzeba było mieć winnego. Nie pierwszy i nie ostatni raz w historii. I uprzedzajac PO też nie było pewnie święte i też można by znaleźć takie sprawy. Ale jakoś te pisowskie bardziej pamiętam. Chociażby Błaszczak tłmaczący przy wypadku szydło kontra stary grat, że to wina tego młodego kolesia bo słuchał gośno muzyki i nie słyszał/widział sygnałów dziękowych/świetlnych
@luxkms78:

Ale ty nie widzisz co ty robisz czy udajesz żeby nie wyszło że po prostu trollujesz? Może chcesz po prostu odwrócić uwagę od wojny? Może Ci za to płacą nawet? Nic nie mówię tylko po prostu to co robisz jest aż za głupie.


@ruda_stuleja: Wybacz ale wpier...nie do wszystkiego ukrainy jest zwyczajnie debilne. Niedługo w lodówce o niej przeczytam. A po drugie żadna ruda stuleja nigdy nie była i
@luxkms78: no ja wiem, że dla pisowskich miernot umiejętność posługiwania się językiem ojczystym to sprawa trzeciorzędna ale żeby tak się z tym obnosić ?


@WiesniakzPowolania: Walnąłeś chciałoby się napisać jak kulą w płot ale w Twoim przypadku będzie to pewnie raczej krowim plackiem. O ile nie lubiłem PO i pochodnych o tyle PiSu chyba jeszcze bardziej.