Wpis z mikrobloga

Siema!

Przedstawiam Bartka, młodego chłopaka co trafił do mnie ze względu na chęć wystartowania po raz ostatni jako junior.

Ciężka to była przeprawa, bo w ciągu 14 tygodni redukcji, zrzuciliśmy ponad 15kg, a Bartek pracuje fizycznie w tym również nocne zmiany które przygotowania na pewno utrudniają.

Tak czy siak, efekt widać na zdjęciach, z wyniku jesteśmy powiedzmy zadowoleni jak na tak krótki czas współpracy, zajęliśmy 4 miejsce (na 7 zawodników) i na pewno do 3 miejsca wiele nam nie brakowało.

Mając więcej czasu myśle że drugie miejsce było do ugrania, chłopak z pierwszego miał dużo więcej masy mięśniowej, ale to już takie tylko moje gdybanie.

Z Bartkiem nie przestajemy pracować i za pół roku będę mógł na pewno pokazać go w nieco „potężniejszej” odsłonie.

Za 2 tygodnie wystawiam jeszcze jednego młodziaka i chyba do końca roku już spokój. Na przyszły również zapowiada się że kogoś będę miał więc super. :)

#dieta
#silownia
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#sterydy
#pokazforme
Pobierz Lewusx - Siema! 

Przedstawiam Bartka, młodego chłopaka co trafił do mnie ze względ...
źródło: comment_1665498615sjCRbvXQ3HZT6vfUxeJpfQ.jpg
  • 20
Bartek pracuje fizycznie w tym również nocne zmiany które przygotowania na pewno utrudniają


@Lewusx: kurde z własnego doświadczenia powiem, że paradoksalnie mocno ułatwiają. Może nie tyle zmiany nocne co praca fizyczna przy redukcji to jest zbawienie
@Blahhblahh: Ani praca fizyczna, ani nocki nie mają w kulturystyce nic pozytywnego do wniesienia.

Praca fizyczna - gorszy performence treningowy, chyba że mówimy tu o jakimś ruszaniu dłońmi/rękoma stojąc, ale wtedy też tych kcal spalisz tyle co nic.

Nocki - #!$%@? regeneracja, nawet jakbyś spał 8h po takich nockach to większość osób powie Ci że to nie to samo.

Rotacja pracy 3 zmianowa - każdy tydzień inaczej wstajesz i inaczej śpisz,
Do tej pory 2x w tygodniu była robiona, teraz troszkę zmienimy system


@Lewusx: Długa i duża praca to jest przepis. A od przodu przyczepu nie ocenie, masz zdjęcia z tyłu?
@Lewusx: To nie jest krótka łydka, boczna głowa przechodzi w ścięgno klasycznie jak u większości w ~1/3 wysokości piszczela. Po prostu nie ma tam mieśnia, dlatego takie wrażenie