Wpis z mikrobloga

A jeszcze w lipcu jakoś były na promce po 9 zł. XD

Ręczniki papierowe z tej serii 2 szt. 10 zł bez promki, papier 16 zł. XDD

A wy się śmiejecie, że ja i inni ludzie zapasy srajtaśmy robimy. Jeszcze mi zostało jedno opakowanie tego papieru kupione właśnie po 9 zł.

Papier zanotował chyba jedne z najwyższych podwyżek z tego co obserwuję.
#inflacja #biedronka #zakupy #gospodarka
Pobierz
źródło: comment_1665473754StbBz6rCWFC3RflrLOKEsZ.jpg
  • 21
@Netrunner_: extra virgin jest najlepsza do smażenia właśnie (oczywiście też zależy co smażysz). Może miałeś jakąś #!$%@?ą. Nie kupuj włoskich bo tam dużo podrabiają oliw.

A dymienie nie musi od razu być złą oznaką. Jak smażysz na woku ze stali węglowej to też najpierw czekasz aż olej zacznie dymić.

https://www.damianparol.com/smazenie/ poczytaj sobie.

BTW, nie zastanowiło cię nigdy jak to jest, że całe południe Europy smaży na oliwie? ( ͡° ͜
@dziadeq: mleko w 2017 bo takie mam paragony kosztowało ok 2,2 PLN i bardzo długo stało po prostu w miejscu.

@Krupier: ja robiłem w marcu to się dziwnie patrzyli niektórzy, a kapsułek do zmywarki i innej chemii choćbym się zesrał to nie kupię w starej cenie. Skoro to może leżeć #!$%@? wie ile(czytam opis i datę przydatności) to w końcu to zużyję
@Krupier: Szampony w dużych opakowaniach, mydła w płynie, żele pod prysznic, proszki do prania, pasty do zębów etc. Ja jeszcze przeliczyłem ile czego nam schodzi na 1-1,5 roku z kasz/ryżu/mąk i pozamawiałem zapas na rok/półtora
@aa-aa: bierz, taniej nie będzie, a to jeden z nielicznych papierów o doskonałym stosunku cena-jakość.

Chociaż teraz to już się trochę zatarło, ale w czasach gdy można go było kupić nawet po 8 zł nie miał sobie równych.