Wpis z mikrobloga

Dlaczego z babami tak się dzieje? Miałem koleżankę w klasie. Agate. Ze wszystkiego same 5/6 miała pojęcie. Wiedziała, że Krym i Kreml to co innego i ilu jest posłów w sejmie. Wiedziała, że prezydent może zawetować ustawę, oraz jak rozmnażają się dziobaki. Wiedziała, czym różni się impresjonizm od dywizjonizmu, oraz co Platon sądził o życiu pozaziemskim. Wyszła za mąż, teraz jej życie to dzieci i thermomix. Nic poza tym.
  • 64
@pwone: Czepiasz się jednego słowa. Syf w sensie, że wszystko smakuje niemal na jedno kopyto jak na przykład wszelkie pulpety, które i tak musisz uformować i usmażyć na patelni, upiec w piekarniku albo gotować na parze. To sprzęt dla tych którzy nie potrafią lub nie chcą nauczyć się podstaw gotowania i w takim przypadku to ma rację bytu, temu nie przeczę. Jeśli jednak ogarniasz podstawy, to potrafisz zrobić to samo szybciej
@Thermao: Ja to rozumiem, już komentarz wyżej pisałem komuś, że to po prostu sprzęt dla kogoś kto nie chce się nauczyć gotować, albo tego nie lubi. Dla takich osób proste przepisy które prowadzą za rękę są spoko, a jeśli widzą, że to im w końcu wychodzi to robią wow bo w garnkach tego nie potrafili. Poczytałem kiedyś trochę komentarzy i myślę, że stąd pochodzi fenomen togo sprzętu u ludzi dla których
@Czerwony123 Kobiety są w Polsce, wbrew pozorom, wychowywane na dość próżne stworzenia. Siedzenie w chałupie i zajmowanie się dzieciakami może być niekończącym się festiwalem pychy. Bo ja to mojemu dziecku robię tak, a Kaśka jest głupia, bo robi inaczej. Bo ja kroję cebulę tak, a teściowa inaczej. A Doroty dziecko dostało tróję ze sprawdzianu, a moje czwórkę. A na szkolnej zabawie moje dziecko miało ładniejszy strój niż bachor tej lampucery spod siódemki.
@Czerwony123 tak kończy większość lasek bo mają zaprogramowany perfekcjonizm. Dlatego im mniej lasek na studiach tym lepiej przynajmniej cię nie #!$%@? sraniem się o egzaminy. A #!$%@?ą bo o tak wiesz jak skończy 90% z nich
@Czerwony123 fajnie, tylko to wiedza stricte szkolna, co jej z tego na rynku pracy? Ja tez to wszystko wiem,i #!$%@? kogos to obchodzi tak naprawdę, mam umiec cos robic praktycznego, moze tego zabraklo, no chyba, że jest po alikacjach sędziowskich i jebnela to dla macierzyństwa i nam tego nie mówisz, co w sumie też jest IMO godne podziwu. Pozdrowienia
@Czerwony123: Może te wyniki w szkole to toksyczni rodzice z przerośniętymi ambicjami? Powiedz jeszcze, że Agata chodziła do szkoły muzycznej i gra na 5 instrumentach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziewczyna żyje jak chce, może właśnie o takim spokoju marzyła przez całe dzieciństwo