Wpis z mikrobloga

Dlaczego z babami tak się dzieje? Miałem koleżankę w klasie. Agate. Ze wszystkiego same 5/6 miała pojęcie. Wiedziała, że Krym i Kreml to co innego i ilu jest posłów w sejmie. Wiedziała, że prezydent może zawetować ustawę, oraz jak rozmnażają się dziobaki. Wiedziała, czym różni się impresjonizm od dywizjonizmu, oraz co Platon sądził o życiu pozaziemskim. Wyszła za mąż, teraz jej życie to dzieci i thermomix. Nic poza tym.
  • 64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bnz44: a pierdzielisz. Jak ktoś nie ma ręki do ciast to wychodzą spoko. Umiem gotować, ale wypieki nigdy mi nie wychodziły. A ciasto z termo zawsze wychodzi. Jak mam wybierać między zakalcem, a ciastem bez idealnej siatki glutenowej to wybieram opcje numer 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Daleko mi do kultu termomixa, bo różowa wymęczyła go po 2ch latach i dalej uważam, że to przedrożony garnek, ale
@Czerwony123: ja zazdrosze babkom które zostają w domu i opiekują się dziećmi. ja się męczyłam z mozolnymi studiami i wypalającą pracą, za którą przez lata dostawałam grosze. Teraz mam depresje i dość mam wszystkiego i lepiej ode mnie mają się nawet klasowe karyny które olały sprawe i wzięły sobie dzianych gości xD albo te co pazy robią. A ja ani dzieci (i nie wiem czy w ogóle przez te stresy będę
@Czerwony123: 3/4 dziewczyn z mojej klasy tak skończyło. Poświęcały młodość, żeby kuć na blachę każdą głupotę i wyciskać średnią podczas gdy ja z chłopakami włóczyliśmy się po osiedlu i imprezowaliśmy, a po LO mimo piatkowych świadectw nawet nie poszły na studia, bo pojawiły się gówniaki i zostały mamusiami na cały etat XD
@Czerwony123: ludzie mają to wszystko w #!$%@? - oto odpowiedź na twoje pytanie. Ona wiedzie sobie bezstresowe życie u boku męża, który zapewni jej bezpieczeństwo materialne, a czas poświęci na gotowanie i dzieci i tak dozyje sobie 80. Tymczasem ty będziesz #!$%@?ł w cokolwieksobietamrobisz, nigdy nie będąc z siebie do końca zadowolonym, zastanawiając się czy zawał w tym roku czy przyszłym


@powaznyczlowiek: prawda ale mam wrażenie że op po prostu
@Czerwony123: ludzie mają to wszystko w #!$%@? - oto odpowiedź na twoje pytanie. Ona wiedzie sobie bezstresowe życie u boku męża, który zapewni jej bezpieczeństwo materialne, a czas poświęci na gotowanie i dzieci i tak dozyje sobie 80. Tymczasem ty będziesz #!$%@?ł w cokolwieksobietamrobisz, nigdy nie będąc z siebie do końca zadowolonym, zastanawiając się czy zawał w tym roku czy przyszłym


@powaznyczlowiek: daję soga xD gincie simpy i kukoldy (
@Czerwony123
@Malinowy_mus
@KladzSie
@BigC

Większość kobiet nie lubi rywalizacji. Zawsze w gronie znajomych, z mężczyznami rywalizacja na punkty w Jenga, badminton, tenis, siatkę, gry komputerowe, karciane, szachy, quizwanie i inne pierdoły wchodzi w grę. Natomiast kobiety najczęściej boją się porażki i, że okażą się gorsze od kogoś "zagrajmy, ale nie na punkty". To moje zdanie wyrobione na podstawie długoletnich obserwacji.