Wpis z mikrobloga

@sruba_m3: Jestes zawistnym czlowiekiem bo nie osiagnales nic w zyciu, nic w zyciu nie osiagnales bo jestes zawistnym czlowiekiem. Jestes wlasnie w takiej petli, wyjdziesz z niej i wezmiesz sie za siebie by poprawic swoj byt albo bedziesz pluc jadem jak do tej pory i bedziesz w swojej marnej sytuacji finansowej do konca zycia, elo
@matiJ odstawiony do ASO, wizualnie to nic kompletnie nie było widać, ani wycieku ani jakiś uszkodzeń. Obiecali, że zajmą się tym jak najszybciej ale tak z opisu tego co się stało raczej kazali uzbroić się w cierpliwość.

@pkrr pewnie gdzieś w papierach z auta mam

@egonszef wierz lub nie, auto zdechło przy prędkości 160km/h na tempomacie. Dużo poniżej możliwości tego auta i w granicach zdrowego rozsądku.

@dzakubmwo Lexusy fajne auta ale trochę
Co jak co, ale w S-klasie, która jest legendarnym, flagowym samochodem, wizytówką marki, to jest po prostu niedopuszczalne.


@JC97: Mówisz o tej serii która posiada chociażby gnijące W220? No legendarne samochody. Dla murzynów, cyganów i bogatych ignorantów motoryzacji, którzy w piździe mają szczegóły samochodów i to czy są gorsze/lepsze, a liczy się, że jest mercedes s klasa.
@Kaerovsky: jak jeździłem e350 czyli 3 litry v6 w dieslu to takie 200km jechane z prędkością 200km/godz to norma dla tych aut, poza tym te auta się tras nie boją, jak już wspominałem bataliuj się o swoje
@Kaerovsky: Siódemkę miałem f01, bardzo dobrze mi się jeździło wykonanie tak samo wysoki poziom, po tym zmieniłem na x5, w czerwcu wyskoczył mi komunikat o awarii układu napędowego i ograniczonej mocy, od tej pory wymienili mi już połowę samochodu (turbinę, wszystkie przewody od turbiny, napęd xdrive) i dalej siedzi w serwisie. Mi osobiście lexusy przypadają do gustu i zmieniam na rx, bo to jest niedopuszczalne że wywalasz ponad 400k na samochód,