Wpis z mikrobloga

a dlaczego u nas jest kropka na kropce a w całej Austrii jest z 10, w innych krajach rownież rzadziej są te kropki. Może obraz nie wygląda tak źle na tle Europy i takie Niemcy po prostu nie mają czujników tam gdzie najgorzej?


@guex: To airly to polska firma z Krakowa, stąd też tyle u nas tych kropek. Mapa pokazuje pomiary z ich urządzeń + ogólno dostępne. Był też wykop
  • Odpowiedz
@Jarasznikos:nie wiem, ludzi powaliło. U mnie w bloku ludzie już hajcują, a ja musze okna uchylić bo w krótkim rękawku potrafi być gorąco. Na uj komu w okresie jesień zima wiosna dowalone 24+ stopni? (°°

Z plusów - poprzedniej zimy grzałem może dwa tygodnie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mamy zyebane czujniki albo po prostu nie potrafimy oszukiwać jak inni. W Niemczech w większości domów są kominki, pełno drewna na podwórkach a domy ogrzewane olejem opałowym na skalę niespotykaną u nas, do tego mają słabo izolowane domy bo ogrzewanie było (do teraz) tanie.
  • Odpowiedz
@dbcoop: najgorsze w tym wszystkim jest to jak człowiek nie ma wyjścia i musi oddychać tym toksycznym powietrzem mając świadomość jak to szkodzi na układ oddechowy oraz mózg
  • Odpowiedz