Wpis z mikrobloga

@Rad-X: Wstrętni Dieslarze cały rok trzymają samochody w piwnicy a jak tylko robi się chlodniej to całymi nocami jeżdzą po Polsce.
  • Odpowiedz
@dbcoop: Po cholere Ci ludzie już kopcą? W dzień temperatura powyżej 15, słonecznie. Wietrzysz za dnia, zamykasz okna na noc. Jak siedzisz w domu to chata sama się rozgrzewa od różnych sprzętów ( widziałem skoki po 1 stopień w górę tylko dlatego, żę 4 osoby siedziały w salonie i czasem robiliśmy herbatę i kawę ). Jak bardzo CI pizga to kup sobie farelkę i dogrzewaj tylko to jedno pomieszczenie w którym
  • Odpowiedz
@Jarasznikos
Cholera wie.
Tablice na grupach dzielnic w Warszawie cale zarabane pytaniami "czy na ul. Xxxx juz grzeją? Bo u mnie nic!".
Jakby temperatura rzedu 28 stopni w mieszkaniu byla ta pożądaną.
Potem wchodzisz do takiego mieszkania i nie ma czym oddychac. Od niektorych znajomych mam ochote wyjsc, zaraz po wejsciu do mieszkania.
  • Odpowiedz
@dbcoop: a dlaczego u nas jest kropka na kropce a w całej Austrii jest z 10, w innych krajach rownież rzadziej są te kropki. Może obraz nie wygląda tak źle na tle Europy i takie Niemcy po prostu nie mają czujników tam gdzie najgorzej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz