Wpis z mikrobloga

@dbcoop: Fajnie, ze przebomboniliśmy kasę, która miała pójść na ekologiczne rozwiązanie problemu, a w dodatku prezes partii rządzącej dal jasne przyzwolenie na to, ze można palić czym się chce. To będzie cudowna zima ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@typowy_zielonek: Tak, mam dom. Mam nieco łatwiej bo to bliźniak, więc faktycznie od jednej ściany są sąsiedzi. Ogrzewanie centralne nadal wyłączone. Temperatura w salonie o okolicach 20 utrzymuje się cały czas. Rano spadan czasem poniżej 19. Jak zapomniałem okna na noc zamknąć i było 18, to włączyłęm klimę na pól godziny, max godzinę i znów było 20. Siedzę z żoną w pokoju, mamy 2 komputery, to kaloryfer zakręcony całą zimę,
  • Odpowiedz
Wy chyba nie wiecie co to znaczy mieć mieszkanie od zacienionej strony i fatalnie ocieplony, że #!$%@? takie głupoty.

Tak, w niektórych mieszkaniach jest zajebiście zimno, pranie nie schnie i otwieranie okien nie pomaga.

Skąd wiem? Bo właśnie zmieniłam mieszkanie i nie potrzebuje w nim grzać, a w poprzednim od połowy września nie byłam w stanie funkcjonować tak bardzo zimno było XD
  • Odpowiedz
@Jarasznikos: A sąsiedzi palą? Czy macie 1 piec na całość? Bo ja mam akurat dom bryłę i nie było szans nie grzać. Rano spadało w salonie do 18 stopni w najgorszym momencie a w dzień już nie dobije w żaden sposób do 20. Klima pewnie nie idzie na jedno pomieszczenie, więc tym sobie podbijasz, ale wielu nie ma takiej możliwości, a farelka nic nie da. Już w łazience ręczniki nie
  • Odpowiedz
@dbcoop: Zastanawiam się, czy brak kropek to "perfekcyjne powietrze"? Czy po prostu w Polsce mamy więcej "czujników" niż np. w takich Niemczech (u nas gęsto jak cholera)? Pomijam oczywiście, że u nich kropki w większości zielone, chodzi mi tylko o ilość kropek i czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu u nas jest tak dużo?

Może trzeba usunąć kropki, które ukazują Polskę w niekorzystnym świetle? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@dbcoop: Sam mam 3 tony węgla, udało się kupić z PGG. Obecnie staram się wytrzymać w domu tak do 18/9*C i nie palę. Jak już zapalam to staram się samym drewnem. Jak mi się skończy drewno i węgiel a ten będzie po 4000zł albo lepiej to będzie trzeba kombinować... Parę drzew jeszcze rośnie ale takie mokre średnio się bedzie palić no ale co zrobić ? Nie chcę zamarznąć a na
  • Odpowiedz
@Aclyoneus: w Bydgoszczy rano i wieczorem jak nie grzali w tamtym roku do listopada to temperatura w moim mieszkaniu to była 15 stopni. Zarąbiste te wasze porady ale chyba nigdy nie mieszkaliście w starych mieszkaniach xD
  • Odpowiedz