Wpis z mikrobloga

Które ładniejsze? ()

Pomiędzy innymi projektami udało mi się wykończyć te dwie skrzynki-książki z motywami nawiązującymi do #lovecraft i #magia , z ręcznie rzeźbionymi mackami, odciskami z pasty szklistej, zdobieniami z pasty strukturalnej, imitacjami okuć i innymi detalami ozdobnymi. Grafiki wykonane we własnym zakresie i nałożone na pudełka metodą decoupage, oczy wykonane ze szklanych kaboszonów. Wewnętrzna strona wieczka w obu przypadkach podklejona grafiką i również zdobiona. Wnętrze wyłożone na dnie czarnym filcem.

Pudełka nie mają jeszcze właścicieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przydadzą się np. do przechowywania drobiazgów, takich jak #bizuteria lub przybory do gier. Wewnątrz każdego znajduje się przegródka, w której zmieści się komplet kości do #rpg , pozostała część może zostać wykorzystana np. jako tacka do rzutów. Wymiary pudełka: 23 x 17 cm, wysokość 4,5 cm, wewnętrzne: ok. 18 x 14 cm, wysokość 4 cm.

Więcej zdjęć w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart :)

#handmade #rekodzielo #diy #chwalesie #hobby #art #tworczoscwlasna
Apaturia - Które ładniejsze? (。◕‿‿◕。)

Pomiędzy innymi projektami udało mi się wyko...

źródło: comment_1665379574xxsN2osaH7S002LIfHTFwZ.jpg

Pobierz
  • 22
@krecikBMC: Obydwa pudełka są dostępne, cena za jedno 330 sztuk złota plus koszty wysyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na życzenie bez dopłaty mogę dorzucić personalizację, np. wypukłe inicjały od środka wieczka. Jest też możliwość dołożenia przegródki. Jakby co, zapraszam na PW ;)