Wpis z mikrobloga

@stanislaw-kuchtyk: jak to było w tych glosowkach, które wyciekły kilka miesięcy temu? On może w byle jakich ubraniach chodzić? No ogólnie tak poza tym, że musi się jednak z gimbusami licytować o jakiś #!$%@? merch na olxie xD potem jest taki podekscytowany, że aż wrzuca screeny z tego olxa bo nie może się wstrzymać z pochwaleniem do otrzymania przedmiotu.
  • Odpowiedz
Animaloterapia to metoda wspomagająca leczenie oraz rehabilitację osób z niepełnosprawnością, polegająca na bliskim i naturalnym kontakcie ze zwierzętami. Odbiorcami animaloterapii są osoby z zaburzeniami i deficytami w sferze psychoruchowej.


@stanislaw-kuchtyk: Tarapia boża ze zwierzętami. W tym wypadku o dziwo - nie działa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stanislaw-kuchtyk: Nie jest to w sumie nic nowego ale warto wspomnieć. Ja myślałem że cały bushcraft czy inne survivale na które zbierał swego czasu to był szczyt jego kryzysu wieku średniego, ale jaranie się "rapem" dla 14 latków to przebił. Czaicie to, macie 40 lat, dzecko nowonarodzone, za dnia siedzisz i cenzurujesz filmy z grubasem z drugiego końca polski oraz przeglądasz monitoring na jego posesji, a dla rozrywki puszczasz sobie
  • Odpowiedz
niedobrze mi się robi jak na niego patrze, strasznie odpychający jest


@Mag_Bobolski: przecież pan Sławek to obiektywnie bardzo przystojny mężczyzna, spytaj dowolnej kobiety. Pozdrawiam
  • Odpowiedz