Wpis z mikrobloga

@Midnight_Animal: Po pierwsze to jest jego praca a po drugie że ma czapkę z daszkiem to nie znaczy że jara się rapem. Ludzie go nie lubią i słusznie, dlatego takie posty jak twoje będą dostawać plusy, ale może trochę obiektywizmu a nie bazowanie na płytkich emocjach dla 14 latków( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciss: Po pierwsze, gówno nie praca, to ze ma z tego kase to nie znaczy że pracuje. Po drugie to że się jara rapem ludzie wiedzą od niego samego z jego postów i innych wysrywów na różnych platformach, a nie po czapce. Mój komentarz jest obiektywny, po prostu podsumowałem jego życie obecnie.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: Ma zarejestrowaną działalność, że ty uznajesz pracę tylko fizyczną, taką w której trzeba się narobić to twój problem. Spoko że interesujesz się jego życiem, to taka twoja praca? xd
  • Odpowiedz
@maciss: No, działalność to sobie może mieć założoną, czemu nie, ale dokładnie pod jaki rodzaj pracy podchodzi robienie sobie prywatnego truman show z upośledzonymi ludźmi na drugim końcu polski? Ja się interesuje szkolną hobbystycznie, nie musiałem robić z niej swojego sensu życia oraz źródła zarobku jak twój idol.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: Typ ma kanał na youtube i jest jakby mózgiem tej rozrywki, sprawy finansowe, logistyczne, montowanie filmików itp. To chyba twój idol, skoro nawet wiesz jaką muzykę słucha.
  • Odpowiedz