Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@rolnik_wykopowy: Nadal nie kumam, co wy macie z tą puszczalską Rhaenyrą. Jej nastoletnie lata + przeskok 10-15 letni i widzieliśmy, że miała tylko dwóch kochanków, teraz Daemon będzie jej trzecim. Ladacznica jak nic, jak ona w ogóle jeszcze chodzi xD

W popieraniu czarnych życie seksualne księżniczki to ostatnia sprawa, która ma dla mnie znaczenia. Nikogo tym nie krzywdzi, bo Criston, który już chciał uciekać na drugi koniec świata, a po koszu
Bo wg inceli kobieta może uprawiać seks z tylko jedną osobą w życiu, a tak naprawdę nawet to jest już za dużo.


@Niezgodny: To już wiem :D + biorę pod uwagę, że mówimy o innych czasach i to nadal jest poza moim zrozumieniem. Wykopki cisną po niej, jakby faktycznie zaliczyła całe miasto, a ma na swoim "koncie" raptem trzech mężczyzn. Nie wiem, mam wrażenie, że po żadnej kobiecej postaci za czasów
Nadal nie kumam, co wy macie z tą puszczalską Rhaenyrą. Jej nastoletnie lata + przeskok 10-15 letni i widzieliśmy, że miała tylko dwóch kochanków, teraz Daemon będzie jej trzecim. Ladacznica jak nic, jak ona w ogóle jeszcze chodzi xD


@Biackciss: po pierwsze to nie wiadomo czy miala tylko 3, po drugie to wedlug wszelkich praw rzeczywistosci, w ktorej zyla jest puszczalska dziwka
po pierwsze to nie wiadomo czy miala tylko 3, po drugie to wedlug wszelkich praw rzeczywistosci, w ktorej zyla jest puszczalska dziwka


@kfiatek_na_parapecie: Patrzymy na to, co widzimy w serialu i na tę chwilę nie było i nadal nie ma nawet najmniejszej wskazówki, że miała więcej kochanków niż wyżej wymienieni, więc trzymajmy się faktów.
nie mozemy jej sadzic wedlug praw XXI wieku na ziemi


@kfiatek_na_parapecie: Z tym się zgadzam, ale ciężko nie zauważyć, że masa wykopków wydaje wyrok z perspektywy XXI wieku, bo normy im się nie zmieniły od głębokiego średniowiecza. Jeszcze bym zrozumiała, gdyby Rhaenyra naprawdę odwalała mocne akcje, ale według serialu miała trzech kochanków, jeden po drugim, skończyła z Cristonem, przeszła do Harwina, po jego śmierci nadszedł czas na Daemona. Nawet jak na
@Biackciss: > przeszła do Harwina, po jego śmierci nadszedł czas na Daemona.

Przecież ona by skakała za młodu po Daemonie jak oszalała, gdyby ten nie miał hamulców. I to w sumie jest jej jedyne ladacznicowate zachowanie.
I to w sumie jest jej jedyne ladacznicowate zachowanie.


@Anthermil: A tu się zgodzę, przez całe życie była w swoim wujku po uszy i penie nie pogardziłaby, gdyby ten wyraził chęć jeszcze za życia Laeny, gdyby był w pobliżu.